Popkultūra

Kodėl Meghan Markle avi per didelius batelius?

Naujoji Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle – viena labiausiai interneto platybėse stebimų damų.
Reading time 1 minutes

Naujoji Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle – viena labiausiai interneto platybėse stebimų damų. Prieš kurį laiką ypatingo dėmesio sulaukė Meghan ir britų karališkosios šeimos jaunėlio princo Harry vestuvės, o šiandien jau ne pirmą mėnesį kaulelis po kaulelio narstomas ir vertinamas naujosios princesės stilius.

 

Gerbėjams pro akis nepraslysta nė viena detalė, aptariama viskas, nuo prabangių juvelyrinių dirbinių, elegantiškų kostiumėlių iki batelių. Meghan giriama už drąsesnius avalynės sprendimus nei Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton. M. Markle spintoje yra modeliai, kurių Kate rinktis veikiausiai neišdrįstų, princo Hario mylimoji avi modernius „Balenciaga“ aukštakulnius ilgintu priekiu, šiuolaikiškus „Aquazzura" verstos odos batelius, o tarp jos favoritų – „Tamara Mellon“, „Manolo Blahnik“ ir „Jimmy Choo“. Gerbėjai pastebėjo ne tik naujosios princesės pamėgtus dizainerius, bet ir tai, kad renginiuose Meghan dažniausiai avi dydžiu per didelius batelius.
 

Mados ekspertė Harriet Davey aiškina, kad didesnio dydžio avalynė – įprastas pasirinkimas garsenybių pasaulyje. Bėgant dienai, kai aukštakulniai avimi ilgesnį laiką, pėdos patinsta ir bateliai pradeda trinti, o dydžiu didesni aukštakulniai padeda išvengti nuospaudų ir per mažų batelių pojūčio. Būtent dėl to renginiuose garsenybės labai dažnai renkasi didesnio numerio aukštakulnius, kadangi M. Markle į karališkąją šeimą žengė tiesiai iš Holivudo, stilistų paslaptys jai seniai žinomos.

Tags

meghan
princesė
aukštakulniai

susiję straipsniai

Rekomenduojame