Popkultūra

Veikiausiai niekas nė neįtartų, kiek už šią suknelę paklojo Kylie Jenner

Prieš kurį laiką mados namų „Julien Macdonald“ suknele pasipuošusi Kylie Jenner sukėlė audras siocialiniuose tinkluose – ar tikrai šis apdaras vertas tokios sumos?
Reading time 1 minutes

Britų dizaineris Julienas Macdonaldas itin geidžiamas garsenybių gretose, jo kurtomis suknelėmis ne kartą puošėsi dainininkės Britney Spears, Mariah Carey, Rita Ora, modeliai Bella Hadid, Kendall Jenner, Cara Delevingne, aktorės Freida Pinto ir Lily Collins. Dizaineris yra kūręs koncertinių turų kostiumus tokioms primadonoms kaip Beyonce ir Jennifer Lopez.

 

Šį kartą jo mados namų „Julien Macdonald“ suknelę apsivilko grožio industrijos karaliene vadinama Kylie Jenner. Tačiau merginos gerbėjus ir internautus labiau sudomino ne pats apdaras, o jo kaina. Trumpa oranžinė suknelė su įkarpomis, siuvinėta roplių odą imituojančiomis plokštelėmis – 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos kūrinys. Pasirodo, šį modelį elektroninėje prabangos prekių parduotuvėje „Luisa Via Roma“ galima įsigyti už 13 200 eurų. Perregima suknelė pasiūta iš 100 proc. nailono, jos pečiai platinti griežtos formos peteliais, itin gili iškirptė ir priekyje esanti persukto audinio detalė, apnuogindama šonus ir nugarą, suteikia siluetui seksualumo. Nenuostabu, kodėl J. Macdonaldo kurtus apdarus taip mėgsta garsenybės, ieškančios išskirtinių modelių glamūriškiems pramogų pasaulio renginiams.

1559204671046060 capture

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame