Popkultūra

Kovai su COVID-19 Lady Gaga skyrė 35 mln. dolerių, o milijardierė K.Jenner - milijoną

Kovai su naujuoju koronavirusu aukoja ir garsenybės, tiesa, labai skirtingas sumas.
Reading time 1 minutes
Lady Gaga ir Kylie Jenner, @ladygaga, @kyliejenner / Instagram nuotr.

Vis daugiau garsenybių, nuo dainininkių, aktorių iki supermodelių ar dizainerių, aukoja dideles sumas, kad būtų kuo greičiau susidorota su pasaulį užklupusiu virusu COVID-19. Vieni pinigus perveda sveikatos sistemai, kiti remia tuos, kuriems sunku įsigyti maisto, dar kiti perka dabar taip trūkstamas apsaugines priemones medikams ir tam tikroms socialinėms grupėms.

 

Rihannos įsteigtas labdaros fondas kovai su virusu skyrė 5 milijonus JAV dolerių, televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey – 10 milijonų, dainininkė Dolly Parton, aktorė Blake Lively ir teniso žvaigždė Rogeris Federeris – po milijoną dolerių. Supermodelis Miranda Kerr su sutuoktiniu verslininku Evanu Spiegeliu (kurio turtas vertinamas apie 2,5 mlrd. dolerių) įvairioms organizacijoms paaukojo 10 milijonų, reperiai Jay-Z ir Meek Mill JAV nupirko daugiau nei 100 tūkst. apsauginių veido kaukių JAV kalėjimams, o aktoriaus Leonardo DiCaprio įsteigtas fondas paaukojo 5 milijonus dolerių, už kuriuos bus nupirkta maisto vargstantiems.

 

Daugiausiai kovai su naujuoju koronavirusu paaukojo dainininkė Lady Gaga, ji surinko 35 milijonus dolerių, o šykščiausia aukotoja vadinama grožio industrijos karalienė Kylie Jenner. Praėjusiais metais patekusi į milijardierių sąrašus, Kylie medikų apsaugai nuo viruso skyrė milijoną dolerių. Tiesa, yra ir kita šio sprendimo pusė, nors palyginus su Lady Gaga jaunosios milijardierės skirta suma gerokai mažesnė, kompanija, kuriai priklauso „Kylie Cosmetics“ akcijos, imasi gaminti dezinfekcinį rankų skystį, skirtą ligoninėms.

susiję straipsniai

Rekomenduojame