Popkultūra

9 šįmet besilaukiančios garsenybės - nuo princesės Eugenie iki aktorės Hilary Duff

2021 m. šeimos pagausėjimo laukia ne viena garsi moteris, tarp jų – ir princesė Eugenie, vienas populiariausių šių dienų modelių Karlie Kloss bei aktorė Hilary Duff.
Reading time 2 minutes
@meghan_trainor, @hilaryduff, @emrata / Instagram nuotr.

1. Emily Ratajkowski 

Modelis Emily Ratajkowski ir jos sutuoktinis aktorius Sebastianas Bear-McClardas laukiasi pirmagimio. Manekenė jau skaičiuoja daugiau nei aštuntąjį nėštumo mėnesį. Pranešusi, kad laukiasi, Emily iš daugybės draugų išgirdo klausimą, ar jau žino vaikelio lytį. Tačiau pora neskuba atskleisti, o tiksliau nusprendė patys leisiantys vaikui pasirinkti, kuo jis norės būti gyvenime. „Kai mūsų vaikui bus 18, jis pats pasisakys, kokia yra jo lytis“, - sako E. Ratajkowski.

2. Karlie Kloss

Kurį laiką apie Karlie Kloss nėštumą kalbėjo tik jai artimi šaltiniai, o pati manekenė šio klausimo nekomentavo. Tačiau rudens pabaigoje savo „Instagram“ paskyroje Karlie pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja apglėbusi išryškėjusį pilvuką. Žinia aiški.

3. Hilary Duff

Aktorė Hilary Duff šįmet ant rankų sūpuos jau trečiąją atžalą. Tai bus antrasis vaikelis, susilauktas su dainininku Matthew Koma. Pora susituokė 2019 m.

4. Meghan Trainor

Dainininkė Meghan Trainor ir aktorius Darylas Sabara šįmet susilauks pirmagimio. Pora susituokė 2018 m. ir apie mažylį svajojo jau porą metų, o dabar džiaugiasi pagaliau sulaukę geros žinios.

5. Elsa Hosk

Švedų modelis Elsa Hosk vadinama viena sitlingiausių būsimų mamų. Savo instagrame ji nuolat dalijasi naujais įvaizdžiais ir mielai demosntruoja pakitusius kūno linkius.

6. Kelly Rowland

Buvusi merginų grupės „Destiny's Child“ narė paskelbė, kad ji ir mylimasis Timas Weatherspoonas laukia šeimos pagausėjimo – antrojo mažylio.

7. Princesė Eugenie

2020 m. rugsėjį Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narė - princesė Eugenie – pranešė, kad laukiasi vaikelio su sutuoktiniu Jacku Brooksbanku. Pora susituokė 2018 m., o šių metų pradžioje sūpuos savo pirmagimį.

8. Rachel McAdams

Rugpjūčio mėnesį pasirodė nuotraukos, kuriose Rachel McAdams užfiksuota apvalainu pilvuku, išduodančiu, kad neilgai trukus aktorė sūpuos antrąjį mažylį. Su scenaristu Jamie Lindenu Rachel jau augina dviejų metų sūnų.

9. Ashley Tisdale

Dainininkė Ashley Tisdale ir muzikantas Christopheris Frenchas laukiasi pirmagimio. Savo „Instagram“ paskyroje Ashley dalijasi su gerbėjais pasiruošimu tapti mama, ji kalba apie požiūrio į pasaulį pokyčius, pastangas mąstyti pozytyviau ir apie savo neseniai pristatytą el. puslapį „Frenshe“, kuriame dalija grožio ir gyvenimo būdo patarimus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame