Popkultūra

Mikroskopinės rankinės jau per didelės, garsenybės renkasi naują - nano dydį

Ši auskaro dydžio rankinė tapo įsimintiniausia dainininkės Lizzo įvaizdžio detale, užkariavusia internetą.
Reading time 1 minutes
L'Officiel Paris nuotr.

Los Andžele įvykusiuose Amerikos muzikos apdovanojimuose garsenybės kaip įmanydamos stengėsi išsiskirti iš kitų ir atrodyti kuo originaliau. Tačiau daugiausia žvilgsnių sulaukė ne įspūdingiausia suknele ar kostiumu, o mikroskopiniu aksesuaru pasipuošusi dainininkė Lizzo. Rankose 31 m. atlikėja laikė rankinę, kurią greičiausiai galima tituluoti viena mažiausių pasaulyje.

 

Dainininkė vilkėjo pastelinio oranžinio atspalvio mados namų „Valentino“ raukiniais vilnijančią suknelę, o jos rankose buvo nano dydžio balta tų pačių mados namų rankinė, puošta metaliniu „V“ logotipu. Paklausta, kas telpa šioje rankinėje, Lizzo juokdamasi atsakė: „Galite įsidėti tamponą, tekilos shotą arba prezervatyvą“.

 

Netrukus internetą užplūdo interpretacijos, kaip ši rankinė atrodytų, jei būtų didesnė arba jei aksesuaru taptų pati Lizzo.

1575278889384130 1574766324901133 schermafbeelding 2019 11 26 om 11.20.12

Jeigu ir jūs žavitės mažulytėmis rankinėmis, siūlome kelias itin stilingas ir geidžiamas fashionistų. „Jacquemus“, „Rosantica“, „Salvatore Ferragamo“, „Prada“ ir kiti garsūs mados namai jau spėjo sužavėti stileivas mikro ar kiek didesnėmis rankinėmis.

Rankinių nuoutraukos iš Net-a-Porter.com

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame