Popkultūra

Drąsus Rihannos pasirinkimas - viena originalių šio sezono tendencijų

Tai rankinė, kurią veikiausiai galėtų įsigyti tik Rihanna.
Reading time 1 minutes

Ne tik dainininkė, bet ir sumani verslininkė Rihanna – viena moterų, kurių drąsiu stiliumi žavisi visas pasaulis. Ji dažnai demonstruoja originalius mados kūrinius ir ką tik nuo podiumų „nužengusius“ siluetus. Saint Laurent kristalais dekoruoti ilgaauliai, Gucci kristalų kombinezonas, o dabar – Louis Vuitton futbolo kamuoliui skirta rankinė. Tiesa, pastarasis riboto leidimo aksesuaras nėra naujiena, pristatytas jis buvo prieš daugiau nei 20 metų.
 

Nors krepšys buvo sukurtas kaip prabangus kamuolio dėklas, jis puikiai tinka pakeisti ir įprastą rankinę. Aksesuaras, margintas LV monogramomis, žymi 1998 m. Prancūzijai tekusią garbę rengti XVI pasaulio futbolo čempionatą, tad ne veltui ant rankinės pastebėsite „Louis Vuitton, Paris, Made in France“ ir „France 98” užrašus.

Galima drąsiai sakyti, kad kamuolius ir kitus realius objektus imituojančios rankinės yra ryški šio sezono aksesuarų tendencija. Mados namai „Loewe“ siūlo triušių ir dramblių formos rankines, „Moschino“ - kasdien naudojamus daiktus, tokius kaip plaukų lakas ar lygintuvas, o „Gucci“ pasekė LV idėja ir pristatė krepšinio kamuolio formos rankinę. Nebijokite šį sezoną žaisti originaliomis įvaizdžio detalėmis, suteiksiančiomis aprangai išskirtinumo.

susiję straipsniai

Rekomenduojame