Popkultūra

Lizzo - moteris, nugalėjusi Holivudo stereotipus ir sukūrusi savo įvaizdžio šventovę

Balandžio 27-ąją dainininkė Lizzo švenčia 32-ąjį gimtadienį, šia proga kviečiame pamatyti drąsiausius jos įvaizdžius.
Reading time 1 minutes
@lizzobeeating / Instagram nuotr.

Šiai scenos divai lygių nėra, ji nesivaiko jokių grožio standartų, jai nesvarbus pramogų pasaulyje vyraujantis liekno kūno kultas, jai neįdomus iki idealumo nugludintas gyvenimo būdas. Dainininkė Lizzo kuria savo pasaulį, kuriame yra tikrų tikriausia karalienė, o šis pasaulis jau pavergė galybę jos kūrybos gerbėjų. Instagrame drąsią garsenybę (@lizzobeeating) jau seka per 8,6 mln., Lizzo hitai „YouTube“ renka šimtamilijonines peržiūras, o pastaruosiuose „Grammy“ apdovanojimuose ji susižėrė net tris statulėles.

 

Tarp dainininkės gerbėjų – ir garsiausi mados namai (Versace, Valentino, Moschino), dabar besivaržantys, kuris gaus progą sukurti Lizzo naują apdarą. Tiesa, dar visai neseniai pramogų pasaulyje ne viena apvalesnių formų aktorė piktinosi, kad žinomi dizaineriai vengia rengti pilnesnių figūrų moteris, esą jos neatitinka šių dienų „mados“. 

 

Balandžio 27-ąją sveikiname Lizzo su 32-uoju gimtadieniu ir kviečiame pamatyti jos išskirtinį stilių, kuriam negalėtume nubrėžti jokių rėmų, nes ši scenos primadona laikosi tik vienos taisyklės – būti savimi. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame