Popkultūra

2019-ais M.Markle drabužių išlaidas sumažino perpus, tačiau įsigijo suknelę už 90 tūkst.

Ekspertai lygina, kiek Sasekso kunigaikštienė išleido drabužiams per pastaruosius dvejus metus.
Reading time 2 minutes
Meghan Markle, „Getty Images“ nuotr.

2019-ieji buvo didelių pokyčių metai mados pasaulyje: ne vieni garsūs mados namai atsisakė savo kolekcijoms naudoti tikrus kailius, Chanel nusprendė nebenaudoti ir natūralių egzotinių odų, daugiau dėmesio buvo skirta ekologijos problemoms ir klimato kaitai, išpopuliarėjo tvari mada, pastebimai augo modelių įvairovė, o dėl negebėjimo prisitaikyti prie „body positivity“ judėjimo pradėjo byrėti vienas populiariausių apatinio trikotažo ženklų Victoria's Secret. Tačiau mados pokyčiai aplankė ne tik dizainerius, bet ir britų karališkosios šeimos narius. Karalienė Elžbieta II iš savo drabužinės išdangino natūralaus kailio drabužius ir aksesuarus, kailio ėmė vengti Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas, o Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle apkarpė savo garderobo išlaidas.

 

Tiesą pasakius, išlaidas Meghan ne apkarpė, o nurėžė perpus. Ekspertai skaičiuoja, kad 2018 m. savo drabužiams gražuolė išleido kone pusę milijono svarų sterlingų, o 2019 m. išlaidos sumažėjo iki maždaug 212 tūkst. svarų sterlingų. Ypač po sūnaus gimimo Meghan ėmė dažniau vilkėti tuos pačius drabužius, nors anksčiau naujuosius apsivilkdavo vos kartą. Galbūt ji pasekė brolienės K. Middleton pavyzdžiu, nes būtent Kate garsėja kaip viena sumaniausių karališkosios šeimos narių, gebančių turimus drabužius pritaikyti vėl ir vėl. Išlaidas sumažino ir tai, kad vis daugiau dizainerių savo kurtus rūbus ir aksesuarus ėmė Meghan dovanoti, tikėdamiesi garsinti savo vardą.

 

Nors praėjusiais metais pirkiniams M. Markle išleido mažesnę bendrą sumą, pavieniai jos įsigyti daiktai vis dar stebino kosminėmis kainomis. Vienas tokių pirkinių - Maroko sostinėje Rabate vilkėta dramblio kaulo spalvos Dior suknelė, kainavusi 90 tūkst. svarų sterlingų.

Mados namų DIOR suknelė, kainavusi 90 tūkst. svarų sterlingų, kurią Meghan Markle vilkėjo lankydamasi Maroke.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame