Popkultūra

5 prieštaringai vertinamos temos, paliestos Oprah interviu su M. Markle ir princu Harry

Atvirame interviu su Oprah Winfrey princas Harry ir jo žmona Meghan Markle pirmą kartą po išvykimo iš Bekingemo rūmų pasidalijo, dėl ko vyko nesutarimai su Didžiosios Britanijos karališkąja šeima.
Reading time 3 minutes
© Getty Images nuotr.

Šį savaitgalį visas pasaulis nekantriai laukė Oprah Winfrey interviu su princu Harry ir Meghan Markle. Jame paliestos iki šiol dar neaptartos temos - nuo Meghan minčių apie savižudybę, jos naivumo prisijungus prie karališkosios šeimos iki (tuomet dar negimusio) jų sūnaus Archie odos spalvos. Interviu buvo kalbėtasi ne tik šiomis, bet ir dar keliomis prieštaringai vertinamomis temomis.

1615197758038852 meghan interview
© „Getty Images“ nuotr.

1. Savižudiškos mintys

Pokalbio metu Sasekso hercogienė Meghan Markle atskleidė, kad prisijungus prie karališkosios šeimos ir kelis mėnesius kentus skaudinančią spaudos kritiką, ji buvo pagalvojusi ir apie savižudybę. Pasak Meghan, situacija buvo tokia nepakeliama, kad tuo metu ji nebematė kito sprendimo. Suvokusi, kad iš tiesų ją persekioja pražūtingos mintys, Meghan kreipėsi psichologinės pagalbos, tačiau paramos iš karališkosios šeimos nesulaukė: „Man buvo pasakyta, kad tokia pagalba – ne mano pasirinkimas, nes tai pakentų Rūmų reputacijai.“

2. Sūnaus Archie odos spalva

Interviu M. Markle sakė, kad jai laukiantis pirmagimio Bekingemo rūmuose vyko diskusijos, kokia bus jos sūnaus odos spalva ir kokie rūpesčiai gali laukti dėl kitokio gymio (Meghan mama yra tamsiaodė). Visgi Meghan nusprendė neatskleisti, kurie rūmų asmenys šia tema diskutavo.

1615197758247595 meghanoprah
© „Getty Images“ nuotr.

3. Sūnaus Archie titulas

Princo Harry ir Meghan sūnus Archie karališkojo titulo taip ir negavo. Nors Harry ir Meghan to nenorėjo patys, nes siekė kuo mažiau apsunkinti Archie gyvenimą, jiems net nebuvo suteikta galimybė skirti sūnui princo titulą. „Kai laukiausi, jie sakė norintys pakeisti taisykles. Visgi manau, kad ne jų teisė buvo atimti iš Archie titulą, tačiau jie nenorėjo, kad mano vaikas taptų princu ar princese“, - interviu sakė M. Markle.

4. Slapta santuoka

Artėjant Harry ir Meghan karališkoms vestuvėms, pora suprato, kad ši ištaiginga santuoka nebus jų asmeninė šventė - tai bus vieša ceremonija be jokio intymumo, skirta pasauliui, o ne jiems. Dėl to pora nusprendė dar prieš didžiąją ceremoniją susituokti slapčia. Jie paskambino Kenterberio arkivyskupui ir susitarė, kad šis juodu sutuoks be svetimų akių. Pasak Meghan, ji ir Harry slapčiomis buvo sutuokti sode, kur ištarė savo priesaikos žodžius. Tai buvo intymi tik dviejų asmenų šventė.

1615197756827654 2133479
© „Getty Images“ nuotr.

5. Meghan laukiasi mergaitės

Pokalbio pabaigoje Harry ir Meghan pasidalijo džiugia žinia. Jau prieš kurį laiką buvo viešai pranešta, kad pora laukiasi dar vieno vaikelio, tačiau interviu metu su Oprah Meghan atskleidė, kad laukiamas vaikelis – mergaitė.

 

„Šiandien gyvename geriau nei bet kurioje pasakoje <...> Harry sprendimas palikti Rūmus išgelbėjo man gyvybę“, - sakė M. Markle.

1615197757221534 harry and meghan baby t
© „Getty Images“

susiję straipsniai

Rekomenduojame