Popkultūra

Sūnaus krikštynoms Meghan Markle išsirinko ypatingą detalę iš savo vestuvių

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle ir princas Harry liepos pradžioje uždaroje ceremonijoje pakrikštijo savo sūnų Archie Mountbatten-Windsorą.
Reading time 1 minutes
SIPA/Shutterstock nuotr.

Karališkoji Didžiosios Britanijos šeima liepos mėnesį surengė privačią krikštynų šventę, Vindzoro pilies koplyčioje buvo pakrikštytas Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle ir princo Harry pirmagimis Archie Mountbatten-Windsoras. Sūnaus krikštynų ceremonijai M. Markle parinko tą patį rūbą, su kuriuo karališkosios šeimos nariai buvo krikštyti porą šimtmečių. Šis ceremonijai skirtas šilko rūbas, puoštas plonyčiais nėriniais, buvo pasiūtas dar XIX a. viduryje. Jį vilkėdami buvo pakrikštyti ir princai Williamas, Harry bei trys Kembridžo hercogienės Kate Middleton atžalos.

Ne mažiau dėmesio nei mažylio rūbas sulaukė ir pačios Meghan Markle įvaizdis. Sasekso kunigaikštienė vilkėjo baltą specialiai jai siūdintą mados namų „Dior“ suknelę, prie kurios buvo priderinta elegantiška Juliette Boteril kurta skrybėlaitė su vualiu. Meghan avėjo kūno spalvos „Dior“ aukštakulnius ir pasipuošė prabangiais juvelyrikos namų „Cartier“ 18 karatų baltojo aukso auskarais, inkrustuotais briliantų formos deimantais. Tais pačiais auskarais M. Markle buvo pasidabinusi ir savo vestuvių dieną.

18 karatų baltojo aukso auskarai, inkrustuoti deimantais „Galanterie de Cartier“, CARTIER

1562669894714053 cartier n8515035 crop fn 966986

Tags

dior
lofficiellithuania
lofficiel
vestuvės

susiję straipsniai

Rekomenduojame