Popkultūra

Princas Williamas ir karalienė uždraudė M.Markle segėti karališkuosius šeimos papuošalus

Ginčas tarp karalienės Elžbietos II ir Meghan Markle dėl karališkosios šeimos brangenybių kilo jau prieš kelerius metus.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr.

 

Dienraštis „Daily Mail“ pranešė, kad nuo šiol princo Harry žmonai Meghan Markle draudžiama segėti bet kuriuos Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai priklausančius papuošalus. Tokį sprendimą priėmė karalienė Elžbieta II, o jai pritarė ir princas Williamas. Karalienė nusprendė uždrausti Meghan prieigą prie archyvų, kuriuose saugoma karališkoji brangenybių kolekcija. Šioje kolekcijoje yra ne tik papuošalai, bet ir nuostabios diademos, kuriomis kadaise puošėsi ir Velso princesė Diana.

 

Ginčas tarp karališkosios šeimos ir M. Markle dėl galimybės šiai puoštis karališkosios šeimos brangenybėmis kilo 2018 m. Tai nutiko princo Harry ir Meghan vestuvių išvakarėse, kai karalienė Elžbieta II neleido būsimai nuotakai vestuvių dieną pasidabinti norėta diadema.

Įsigaliojus karalienės Elžbietos II draudimui Meghan galės puoštis tik savo asmeniniais aksesuarais ir neturės teisės pasimatuoti istorinių karališkosios šeimos papuošalų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame