Popkultūra

Rihannos vilkėta megzta suknelė - idealus artėjančio rudens rūbas

Žvilgsnius jau traukia 2019 metų rudens tendencijos, viena jų - megztos suknelės. Štai tokią šį kartą išsirinko stilingoji Rihanna.
Reading time 56 seconds
© Getty nuotr.

Kai kalbame apie stilių, Rihanną galime vadinti tikra chameleone. Stilingais ir neretai drąsiais deriniais ji stebina ne tik ant scenos, bet ir gatvėje. Šį kartą Rihanna buvo pastebėta Los Andžele, dainininkė vilkėjo vengrų mados namų „Nanushka“ megztą suknelę. Dažnai megztų suknelių siluetai primena per didelius megztinius, tačiau vilkėtoji atlikėjos atrodė ypač elegantiškai. Plačiarankovei suknelei elegancijos suteikė ties klubais sujuosiamas diržas ir ilgas skeltukas, tapęs viliokišku akcentu.

 

Įvaizdį Rihanna papildė chaki žalumo „Bottega Veneta“ pintų odos juostų rankine, minimalistiniais aukso spalvos papuošalais ir įsispiriamomis aukštakulnėmis basutėmis, kurių plonyčiai dirželiai spindėjo kristalais. Akivaizdu – paprastai dienos drabužiu vadinama megzta suknelė priderinus tinkamus aksesuarus gali tapti dailiu vakaro rūbu. Šį įvaizdį Rihanna išsirinko pasimatymui su Saudo Arbijos verslininku Hasanu Jameeliu. Pora susitikinėja jau metus, tačiau stengiasi išlaikyti santykių privatumą.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame