Popkultūra

Modelis Karen Elson: šiandien jau žinau, ko noriu ir ko esu verta

Susitinkame paryžietiškų pusryčių su topmodeliu ir dainininke Karen Elson.
Reading time 2 minutes

Esate vieversys ar pelėda?

Visiškas vieversys. Net prieš gimstant abiem vaikams, kurie dabar mane žadina, niekada rytais ilgai nemiegodavau. Bet štai per pastarąjį savo gimtadienį, po ypač šventiškos nakties, nusprendžiau grįžti į lovą 9 valandą ryto. Tai labai neįprasta!

 

Tobuli pusryčiai.

Kasdien – juodoji arbata su skrebučiais. Esu tikra anglė... Ir labai sveikos, pageidautina, žalios spalvos vaisių sultys. Taip mėginu „nukenksminti“ storą sluoksnį sviesto, kuriuo aptepu sumuštinius.

 

O ką veikiate papusryčiavusi?

Vežu vaikus į mokyklą, apie 10 val. grįžtu ir kartais antrą kartą papusryčiauju.

 

Geriausios jūsų pusryčių vietos.

Viešbučio butiko „Urban Cowboy“ pusryčiai Našvilyje. Savaitgaliais ten vykstame legendinių Matthew Mossharto, „Kills“ atlikėjo ir artimos bičiulės Alison Mosshart brolio, vėlyvųjų pusryčių. Taip pat patinka Los Andžele, „Chateau Marmont“, patiekiami pusryčiai. Rytais keliuosi lėtai, nusileidžiu į sodą ir ten mėgaujuosi įdarytu kiaušiniu. Dieviška! Būdama Niujorke einu į „Cafe Gitane“, esančią Mott gatvėje.

 

Double Roses“ albume atrodote labiau pasitikinti savimi nei pirmajame. Ar tai brandos rezultatas?

Ko gero. Šiandien jau žinau, ko noriu ir ko esu verta. „The Ghost Who Walks“ laikotarpiu buvau labai kukli atlikėja. Nors kurti dainas ir groti gitara pradėjau net anksčiau nei užlipau ant podiumo! Prireikė laiko, kol supratau, kad privalau išeiti iš manekenės komforto zonos.

 

Kaip suderinti madą ir muziką?

Mada – kasdienis mano darbas, jis padeda pragyventi, keliauti, padėjo sutikti buvusį vyrą Jacką, puikiomis sąlygomis auginti vaikus... Muzika – tai paslaptis, kuria vis labiau dalijuosi su kitais.

Fotografas – Fe Pinheiro

susiję straipsniai

Rekomenduojame