Popkultūra

Naomi Campbell atskleidė, kad kartą nebuvo įleista į viešbutį dėl odos spalvos

Ši nemaloni istorija nutiko Kanų kino festivalio metu Pietų Prancūzijoje.
Reading time 1 minutes
Getty Images nuotr.

Duodama interviu žurnalui „Paris Match“ supermodelis Naomi Campbell atskleidė, kad kartą Pietų Prancūzijoje jai nebuvo leista įeiti į viešbutį dėl odos spalvos. Pasak manekenės, Kanų kino festivalio metu ji buvo pakviesta į viename viešbučių vykusį renginį, tačiau prie įėjimo kartu su juodaode drauge buvo sustabdytos. Viešbučio apsaugos darbuotojas pareiškė, kad vietų viešbutyje nėra ir neleido moterims įeiti. Vis dėlto netrukus apsaugininkas įleido kitus svečius, o Naomi su drauge taip ir negalėjo įžengti, nors ir turėjo kveitimus į renginį.

 

Viena garsiausių pastarųjų dešimtmečių manekenių, pasakodama šią nemalonią situaciją, konkrečiai viešbučio taip ir neįvardijo, tačiau pabrėžė, kad būtent tokie įvykiai privertė ją tapti griežtesne, reiklesne, labiau pasitikėti savimi ir skleisti jaunos merginoms žinią apie tai, kad pasaulyje privalu kovoti už save.

 

„Niekada neleiskite, kad kas nors jus nuvertintų. Dirbdamos šį darbą privalote būti stiprios ir drąsios, labai svarbu yra šeimos palaikymas ir supratingas, pasitikėti savimi skatinantis agentas“, - pradedantiems modeliams pataria N. Campbell.

 

Naomi yra mados pramonės įvairovės šalininkė, interviu ji pripažino, kad mados pasaulyje stengiasi nutiesti kelią įvairių etninių grupių modeliams, tačiau pastebi, kad kova dėl rasinės lygybės ir visaverčio jų įtraukimo į madą dar nelaimėta. „Šis iššūkis yra nuolatinis“, -  sako supermodelis.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame