Popkultūra

Supermodelis N. Campbell pasauliui pristatė savo „Youtube“ kanalą

Vienas garsiausių pasaulio modelių savo naujame „Youtube“ kanale ketina papasakoti, kas iš tikrųjų yra toji Naomi Campbell.
Reading time 58 seconds

Mados pasaulio žvaigždė N. Campbell lapkričio pabaigoje pristatė asmeninę „Youtube“ platformos paskyrą, jos pirmasis įrašas „Being Naomi“ (liet. „Būti Naomi“) vos per dieną sulaukė beveik 15 tūkst. peržiūrų. Šioje paskyroje Naomi ketina dalintis savo gyvenimo akimirkomis, papasakoti apie modelių pasaulį, verslą bei filantropinę veiklą, taip pat ši platforma – vieta, kur gerbėjai gali bendrauti su modeliu. Viena svarbiausių šio turinio atsiradimo priežasčių N. Campbell įvardija norą padėti jaunoms Afrikos moterims, skleisti įgytas žinias ir komunikuoti su jaunąja karta.

„Noriu parodyti pasauliui, kas esu ir kokios yra mano vertybės“, – N.Campbell.

Savo vaizdo įrašuose manekenė ketina dalintis viskuo ir atvirai, paneigti apie ją sklandančius mitus ir supažindinti gerbėjus su ypatingais žmonėmis, esančiais šalia. Jau antrojo įrašo centre atsirado vienas artimų Naomi draugų – buvęs Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Nelsonas Mandela, 1993 m. apdovanotas Nobelio taikos premija.

Būdamas Naomi

susiję straipsniai

Rekomenduojame