Popkultūra

Ar pastebėjote klaidą, kurią vaizdo įraše padarė nuo virusų besisauganti N.Campbell?

Iš supermodelio Naomi Campbell verta pasimokyti apsaugos priemonių nuo siaučiančių užkratų, tačiau būkite atidūs.
Reading time 3 minutes

Praėjusią vasarą asmeniniame „YouTube“ kanale supermodelis Naomi Campbell pasidalijo savo kelionių lėktuvu ypatumais. Vaizdo įraše ji parodė, kaip lėktuve nuo... iki... dezinfekcinėmis priemonėmis išvalo vietą, kurioje sėdės, ir viską aplink ją, ką tik būtų galima paliesti. Taip pat Naomi uždengia krėslą naujai įsigytu pledu, kuriuos kaskart keičia ir visuomet išskalbia vos tik apsistojusi viešbutyje. Itin daug ir dažnai tolimais reisais keliaujanti manekenė lėktuvo salone visuomet turi ne tik dezinfekcines, bet ir odą drėkinančias priemones, nuo lakštinių kaukių iki giliai drėkinančių serumų.

 

Įkėlusi vaizdo įrašą apie skraidymo ypatumus, N. Campbell netruko sulaukti pašaipų – esą ji liguistai žiūri į švarą ir pernelyg panikuoja, o tokiu savo elgesiu tik gąsdina kitus keleivius.

Naomi keliauja, 2019 m. vasara

Vis dėlto dabar, praėjus jau 8 mėnesiams nuo įrašo įkėlimo, viskas apsisuko atvirkščiai – šiandien tokios dezinfekavimo galimybės pavydėtų kiekvienas keliaujantis. Dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso (COVID-19) galybė žmonių vis dar turi kaip nors lėktuvais parsigauti į namus ar skristi dėl darbo reikalų, o būtent oro uostai ir patys lėktuvai, dėl nuolatinio artimo kontakto ir uždaros erdvės, yra itin palankūs užkratui plisti.

 

Naujame „YouTube“ įraše, kuriuo pasidalijo prieš porą dienų, Naomi parodė, kaip lėktuvu skrenda šiuo pavojingu laikotarpiu. Vaizdo įraše ji vilki specialų apsauginį kombinezoną, veidą dengia kauke ir skaidriais akiniais, mūvi vienkartines pirštines, o išeidama iš namų apsigaubia klasikiniu „Burberry“ apsiaustu. Atvykusi į oro uostą Naomi prabangią rankinę ir kitus daiktus kaipmat deda į plastikinį krepšį, o po skrydžio - dezinfekuoja. Grįžusi į Niujorką manekenė pasakoja, kad keleiviai, pamatę ją taip apsiginklavusią nuo galimų užkrėtimų, suskubo persėsti atokiau į kitas vietas, tačiau Naomi tai nė kiek neglumino: „Aš ir pati nenorėčiau sėdėti arti kitų.“

 

Vis dėlto šiame vaizdo įraše N. Campbell, nors ir itin saugojasi, padaro svarbią klaidą. Keliaudama į oro uostą automobiliu, jau mūvėdama apsaugines pirštines, ji praplešia vienkartines vitamino C pakuotes, kuriose esančius miltelius susiberia į burną. Lūpomis paliečia visą vitaminų pakuotę, nors ją ką tik lietė jau kurį laiką dėvimomis pirštinėmis. Labai svarbu, kad užsimovę bet kokias (ar įprastas, ar apsaugines) prištines, jokiu būdu jomis neliestumėte veido. Pirštinės apsaugo tik jūsų rankas, o visi kiti nešvarumai nusėda būtent ant jų ir gali būti lengvai perduodami palietus bet kurį kitą daiktą ar veidą. Būkite atsargūs, saugokite save ir kitus!

Naomi keliauja, 2020 m.

susiję straipsniai

Rekomenduojame