Popkultūra

N.Campbell atskleidė, kokį dizainerių pasiūlymą atmetė prieš daugiau nei 20 metų

Viskas prasidėjo nuo tada, kai supermodelis suklupo dizainerės Vivienne Westwood pristatyme.
Reading time 2 minutes
Getty Images nuotr.

Vienas įsimintiniausių modelio Naomi Campbell pasirodymų ant podiumo netikėtai nutiko 90-aisiais, kai manekenė pristatinėjo britų dizainerės Vivienne Westwood 1993 m. rudens kolekciją Paryžiuje. Pasipuošusi violetiniais platforminiais aukštakulniais Naomi viduryje podiumo neišlaikė lygsvaros ir suklupo, tačiau nepasimetė ir apdovanojo žiūrovus plačia šypsena, kuri jau kitą dieną atsidūrė pagrindiniuose dienraščių puslapiuose. Nukritusi N. Campbell atsikėlė ir toliau užtikrintai žingsniavo plevėsuodama rožiniu plunksnų boa kaip tikras supermodelis.

Naomi

Šis kritimas sulaukė galybės atgarsių ir žurnalistų dėmesio. Neilgai trukus jau kiti dizaineriai manekenės prašė, kad ši, demonstruodama jų kolekcijas, pakartotų suklupimą ar sukurtų panašiai netikėtą situaciją. Kodėl? Ogi dėl to, kad būtent jų mados šou taptų įsimintiniausi.

 

Naomi pasiūlymų nepriėmė klausdama, kodėl turėtų surenginėti kuriozines situacijas, juk tąkart nukritusi netyčia. Pasak supermodelio, tokie suplanuoti nutikimai būtų kirtęsi su jos pažiūromis ir tai būtų neprofesionalu. „Aš nesuklumpu tyčia“, - griežtai pasakė supermodelis.

 

 

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame