Popkultūra

Milijardierius Doroninas kaltina N.Campbell pasisavinus milijonų vertės turtą

Nekilnojamojo turto vystytojas milijardierius Vladimiras Doroninas bylinėjasi su buvusia mylimąja Naomi Campbell dėl milijonų dolerių.
Reading time 1 minutes
@naomi / Instagram nuotr.

Šiuo metu Floridoje ir Niujorke nekilnojamojo turto projektus plėtojantis V. Doroninas praėjusią savaitę pateikė ieškinį N. Campbell dėl jam negrąžintų pinigų, kuriuos milijardierius paskolino Naomi draugystės metais, kaltina ir negrąžinus asmeninių daiktų, kurių vertė, pasak Doronino, viršija 3 milijonus dolerių.

 

Pora susitikinėjo 2008-2013 metais, susipažinę Kanų kino festivalyje jie netrukus užmezgė romantiškus santykius. Naomi iš Doronino yra gavusi ne vieną įspūdingą dovaną, tarp jų – ir prabangi vila Turkijai priklausančioje Kleopatros (Sediro) saloje. Ši prašmatni atostogų vila išsiskiria ne tik dydžiu, bet ir forma, nes žiūrint iš viršaus statinys atrodo kaip Horo akis – egiptietiškas simbolis, anksčiau tikėta, saugantis nuo blogio.

 

Doroninas bandė nuosavybės ginčus su N. Cmapbel išspręsti privačiai, deja, į kalbas supermodelis nesileido, todėl teliko kreiptis į teisinę sistemą.

 

V. Doroninas yra tarptautinės nekilnojamojo turto plėtros įmonės „OKO Group“ pirmininkas ir generalinis direktorius, prabangių viešbučių grupės „Aman Resorts“ savininkas ir pirmininkas bei Maskvoje esančios vienos didžiausių Rusijos plėtros bendrovių „Capital Group“ įkūrėjas.

 

Šiandien Naomi Campbell turtas vertinamas 80 milijonų dolerių, o Vladimiro Doronino – daugiau nei milijardu dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame