Popkultūra

Pristatytos anksčiau neviešintos Amy Winehouse nuotraukos

Fotografas B. Woodas pasauliui pristatė asmeniškas A. Winehouse nuotraukas.
Reading time 2 minutes

Fotografas Blake'as Woodas su dainininke Amy Winehuse susipažino kaip tik tada, kai ši buvo pagavusi sėkmės paukštę. 2008 m. juos supažindino atlikėja Kelly Osbourne, tuomet Amy maudėsi šlovės spinduliuose - rankose laikė jau penkis "Grammy" apdovanojimus už populiarųjį albumą "Back to Black". Netrukus Blake'as ir Amy tapo neišskriamais draugais, jų ryšys buvo labai asmenišas, o dvejus metus trukusi draugystė - platoniška ir paremta kūryba. Šį laikotarpį B. Woodas įamžino daugiau nei 80 kadrų, kuriuose jo mūza Amy.

 

Fotografo nuotraukose ji kitokia: natūrali, palaidais, o ne aukštyn, sakytum, į legendinę šukuoseną suimtais plaukais, laisva, besišypanti ir besimėgaujanti kiekviena akimirka. Tokią Amy pažino B. Woodas, bet ne visas pasaulis. Daugeliui ji iki šiol atrodo priklausomybių kamuota ekscentriška asmenybė. Norėdamas panaikinti geltonosios spaudos sukurtą A. Winehouse įvaizdį Blake'as pasiryžo tam, ko vengė ne vienerius metus.

 

Po Amy mirties (2011 m.) B. Woodas atsigavo sunkiai, tik praėjus septyneriems metams į dienos šviesą ištraukė dar niekam nerodytus A. Winehouse kadrus ir nusprendė jais pasidalinti su pasauliu. Nors A. Winehouse - talentinga atlikėja, dažniau ji sulaukdavo dėmesio dėl sudėtingų santykių ir priklausomybių liūno, iš kurio taip ir nišsikapstė. Fotografas B. Woodas dainininkės fotografijų albumu norėjo priminti pasauliui kitokią Amy. "Šis albumas - meilės laiškas draugui", - pristatydamas A. Winehouse fotografijų knygą sakė  B. Woodas.

/

 

Bake'o Woodo fotografijų albumą, skirtą atminti Amy Winehouse, vasarą išleido meno knygų leidykla "Taschen Publishing" 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame