Popkultūra

Supermodelio Natalijos Vodianovos vestuvinė suknelė nustebino ne vieną

Natalija Vodianova ir prabangos prekių grupės LVMH paveldėtojas Antoine'as Arnault susitikinėti pradėjo 2011 m., o šių metų rugsėjį pora sumainė žiedus.
Reading time 1 minutes
Natalija Vodianova, Vida Press nuotr.

Modelis Natalija Vodianova (38 m.)  ir Antoine'as Arnault (43 m.) savo vestuves ketino iškelti birželį, tačiau dėl COVID-19 pandemijos šventę perkėlė į rudenį. Rugsėjo 21-ąją pora sumainė žiedus Paryžiuje surengtoje nedidelėje ceremonijoje.

 

Kadangi Natalijos išinktasis - prabangos prekių grupės LVHM, kuriai priklauso tokie mados vardai kaip „Louis Vuitton“, „Dior“, „Fendi“, „Givenchy“, „Celine“ ir kt., paveldėtojas, veikiausiai ne vienas tikėjosi, kad gražuolė manekenė vilkės prabangią vestuvinę suknią, užbursiančią glamūru. Tačiau N. Vodianova pasirinko kuklią dizainerės Ulyanos Sergeenko kurtą aukštosios mados suknelę iš šilko, įkvėptą 9-ojo dešimtmečio. Pieno baltumo suknelė išsiskiria itin plačia pečių linija, akcentuotu liemeniu ir uždara apykakle, dekoruota unikalia kresteckaya strochka technika, atsiradusia XIX a. vid. Rusijoje.


 

Jaunavedžiai pradėjo susitikinėti 2011 m., o susižadėjo praėjusių Naujųjų metų išvakarėse. Pora augina du sūnus - penkerių Maksimą ir trijų Romaną.

 

Antoine'as Arnault yra prabangos prekių grupės „LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton“ komunikacijos ir įvaizdžio vadovas, taip pat mados namų „Berluti“ generalinis direktorius ir „Loro Piana“ prezidentas. O Natalija jau 2000-ųjų pradžioje garsėjo kaip naujasis supermodelis.

susiję straipsniai

Rekomenduojame