Popkultūra

Pamela Anderson ištekėjo penktąjį kartą, nauja meilė - asmens sargybinis

Privačioje ceremonijoje žiedus sumainė aktorė Pamela Anderson ir jos asmens sargybinis Danas Hayhurstas.
Reading time 1 minutes
Pamela Anderson su sūnumi Brandonu Thomu Lee, Vida Press nuotr.

Pamela Anderson ir jos mylimasis Danas Hayhurstas jaukias vestuves iškėlė Vankuveryje (Kanada). Dėl pasaulinės Covid-19 pandemijos šventėje galėjo dalyvauti tik artimiausieji, tačiau pora nusprendė vestuves rengti be svečių. Pasak Pamelos, tai buvo geriausias jos pasirinkimas: „Nusprendėme būti tik dviese. Pagaliau esu ten, kur ir turėjau būti, – savo tikrosios meilės glėbyje“. Pora susituokė P. Anderson priklausančiuose namuose, kur kadaise vestuves atšoko ir jos tėvai.

 

Internete pasirodė vestuvių nuotraukos, kuriose - džiaugsmu švytinti pora. Vestuvių dieną nuotaka segėjo ilgą „Joanna Delaney Bridal“ tiulio sijoną, vilkėjo romantiško stiliaus satino palaidinę, taliją išryškino žydru korsetu, suvarstytu šilkiniais kaspinais. Plaukus aktorė papuošė ilgutėliu nuometu, o vietoje aukštakulnių pasirinko gamtos apsupčiai puikiai tinkančius populiariuosius „Hunter“ guminius ilgaaulius. Antrasis Pamelos įvaizdis – vintažinė 5-ojo dešimtmečio suknelė, dekoruota delikačiais nėriniais.

 

Tai jau penktoji Pamelos Anderson santuoka, paskutinį kartą ji buvo ištekėjusi už prodiuserio Jono Peterso. Jiedu susituokė 2020 m. ir tais pačiais išsiskyrė.

 

Paklausta, kur pandemijos sukaustytais laikais ketina keliauti medaus mėnesio, Pamela atsakė: „Kai leidžiame laiką kartu, mums kiekviena diena yra tarsi medaus mėnuo“.

susiję straipsniai

Rekomenduojame