Popkultūra

Savaitės stilingiausia: K. Perry ir „Alexis Mabille“ plunksnų suknelė

Anksčiau retai pamatydavome plunksnomis dekoruotais rūbais ar aksesuarais pasipuošusias garsenybes, o dabar tai populiari vakaro įvaizdžio detalė.
Reading time 1 minutes

Neseniai įvykusiame kasmetiniame AIDS tyrimų fondo „amfAR“ labdaros pokylyje buvo apdovanota garbės viešnia tapusi Katy Perry. Už indėlį į kovą prieš AIDS, pagalbą sergantiesiems ir kitą filantropinę veiklą atlikėjai įteiktas drąsos apdovanojimas.

 

Šiame labdaros renginyje K. Perry susirinkusiuosius nustebino ekstravagantiška suknia. Dainininkė vilkėjo žydrą vakarinę suknelę įmantriu korsažu: dekoruotu stručių plunksnomis, tiulio raukiniais ir kristalų sege. Šis apdaras – mados namų „Alexis Mabille“ kūrinys iš 2018 m. rudens aukštosios mados kolekcijos. Haute couture pristatyme buvo demonstruota juoda suknelė, dabinta baltomis plunksnomis, tačiau specialiai K. Prerry mados namai pasiuvo žydrą, papuoštą dar didesnėmis plunksnomis ir papildomomis detalėmis.

Dar ne taip ir seniai plunksnų puošmenos buvo itin neįprasta detalė, tačiau šiandien jas vakaro aprangai renkasi vis daugiau moterų. Iš plunksnų siūtos suknios, lengvutėmis plunksnelėmis dekoruoti kelnių kostiumai, apsiūstos sijonų apačios ar iš didelių karališkų plunksnų sukonstruotos apykaklės – ant raudonojo kilimo galima pamatyti viską. 

Pagr. nuotrauka - Katy Perry, Vida Press archyvas (this photo is allowed to use only on www.lofficiel.lt)

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame