Popkultūra

5 brandesnio amžiaus poros, žavinčios darniu ir išskirtiniu stiliumi

Šį kartą ne apie stilių, matuojamą saldaus grožio standartais, o apie unikalumą ir drąsias asmenybes, kurios turi savo vizijas ir puoselėja jas kartu. Tai mados ir pramogų pasaulio poros, jau spėjusios pamatyti nemažai gyvenimo ir atradusios save. Būdami dviese, jie papildo vienas kitą ir atrodo išties stilingai.
Reading time 6 minutes
Vida Press nuotr.

Lisa Bonet ir Jasonas Momoa

Lisa Bonet – gražuolės aktorės Zoë Kravitz mama ir buvusi garsaus dainininko Lenny Kravitzo žmona. Pora išsiskyrė po šešerių metų santuokos – 1993 metais, o 2017-aisiais L. Bonet ištekėjo už įspūdingos išvaizdos amerikiečių aktoriaus Jasono Momoa.

 

Dėl skirtingos išvaizdos pora vadinama Holivudo „pabaisa ir gražuole“, Jasonas į bauginantį pasakos herojų panašus tik augalota figūra – iš tiesų jis tituluojamas vienu seksualiausių aktorių. J. Momoa – tikras raumenų kalnas, jo ūgis – net 1,93 m, o L. Bonet – smulki, vos 1,57 m princesė, kuri greta mylimojo atrodo dar trapesnė.

Jiedu išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir stiliumi: 52-ejų L. Bonet yra laisvos rokenroliškos sielos, jos ilgi plaukai suvelti į dredus, aktorė dažnai vilki bohemiškas maksi ilgio sukneles; perregimi audiniai ir jų sluoksniai, raukiniai, siuvinėjimai, kutai, plačios kelnės, kailis ir skrybėlės – visa tai jos stiliaus laukas. Barzdotas ilgaplaukis Jasonas originaliais įvaizdžiais nė kiek neatsilieka: kol kiti aktoriai raudonojo kilimo renginiuose vilki klasikinius juodus kostiumus, J. Momoa drąsiai žengia pasipuošęs rausvu velvetiniu Prada smokingu, tamsiu slyvų spalvos kostiumu ar smaragdinio aksomo Tom Ford švarku. Pastarąjį vilkėjęs šių metų „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose, Jasonas sukėlė audringų karščio bangų, kai ceremonijos vakarienėje nusivilkęs švarką prie ištaigingo stalo liko sėdėti tik su kareiviškais prigludusiais marškinėliais, apnuoginusiais pavydėtinus aktoriaus raumenis. Ši pora neabejotinai skina stiliaus laurus kino juostų premjerose, madų pristatymuose ir svarbiausiuose pramogų pasaulio renginiuose.

Michèle Lamy ir Rickas Owensas

Mados namų Rick Owens įkūrėjas – mados maištininkas, jo kolekcijos – futuristinės, iškalbingos savita filosofija, o modeliai labiau primena skulptūras, bet ne įprastus drabužius. Nenuostabu, kad Rickas pasirinko ir iš minios išsiskiriančią mūzą. Jo žmona – 19 metų vyresnė Alžyro kilmės prancūzė Michèle Lamy (76 m.), kurios stilių galima vadinti vienu unikaliausių net ir naujausiais mados vėjais alsuojančiame Paryžiuje.

 

Michèle dažnai ilgus juodus plaukus nešioja palaidus, mėgsta įvairias skareles, neįprastus galvos dangalus ir įmantrius plaukų papuošalus. Akis ir lūpas ji dažo itin tamsiai, kasryt ant kaktos akių pieštuku nusipiešia vertikalų brūkšnį, kone visi M. Lamy dantys dengti auksu, ausyse kabo bent keli auskarai, o rankas puošia milžiniškos apyrankės. Ką jau kalbėti apie masyvias platformas ir moderniojo meno muziejaus vertus apdarus, kuriuos dažnai jai kuria sutuoktinis.

Tačiau ir R. Owenso įvaizdžio negalėtume nustumti pakraštin, ilgaplaukis vyras lyginamas su raganiumi, dažniausiai vilki juodai, žinoma, paties kurtais rūbais. Jo laisvalaikio stiliuje vyrauja kelnės žemintu juosmeniu, ilgi tarsi nukarę marškinėliai, įvairūs sportiniai ir ilginti švarkai, avi jis ilgaaulius sportbačius baltais guminiais padais, o kartais ir platforminius aukštakulnius. Rickas ir Michèle – viena mistiškiausių ir harmoningiausių mados pasaulio porų.

Tommy Hilfigeris ir Dee Ocleppo

Mados kontekste amerikietiškos svajonės idėją sukūręs Tommy Hilfigeris (69 m.) visiškai ją atspindi ir pats, jis renkasi klasikinį stilių su lengvu laisvalaikio prieskoniu „smart casual“. Dizaineris prie klasikinių kostiumų derina baltus sportbačius, visuomet vilki tvarkingus baltus marškinius, stilingų elegantiškų švarkų veikiausiai turi šimtus.

 

T. Hilfigerio šviesiaplaukė žmona – buvęs modelis, o dabar mados dizainerė ir sumani verslininkė. Ji – tikrų tikriausia glamūro gerbėja, Dee Ocleppo renginiuose vilki ilgas žėrinčias vakaro suknias, mielai dėvi ir elegantiškus kelnių kostiumus (ypač baltus), jai patinka blizgūs audiniai, prašmatnūs aukštakulniai ir plunksnos. Kartu jie atrodo tarsi aukštuomenės grietinėlė – visuomet pasipuošę, spindinčiomis baltomis šypsenomis ir kiekviename žingsnyje lydimi fotografų.

Vivienne Westwood ir Andreasas Kronthale

Didžiąja mados panke vadinama dizainerė Vivienne Westwood šįmet atšventė 79-ąjį gimtadienį, o jos mylimasis Andreasas Kronthale jaunesnis 25 metais. Tačiau porai amžius nė motais, jiedu rengiasi nutrūktgalviškai ir savo apranga maištauja prieš nusistovėjusias mados normas. Jie mielai renkasi ryškius raštuotus drabužius, derina skirtingus stilius, paskanina derinius istoriniais mados elementais, o kartais pasipuošia keistuoliška detale, pavyzdžiui, vilkėdamas klasikinį kostiumą Andreasas avi odinius „Birkenstock“ sandalus su spalvotomis kojinėmis.

 

Nors ugninius oranžinius plaukus pakeitė išbalinti, Vivienne stilius išlieka ekscentriškas, ji nebijo rizikingų įvaizdžio eksperimentų ir dažnai nustelbia mylimąjį: suknelė, imituojanti nuogą moters kūną, iš servetėlių nunertas ansamblis, raudonais ratilais apvestos akys, gėlėtas vabzdžio kostiumas – prieštaringai vertinamų idėjų šiai moteriai tikrai nestinga.

Carolina Herrera ir Reinaldo Herrera Guevara

Tai – solidžiausia stilingųjų sąrašo pora. Carolina Herrera (81 m.) – elegancija ir moteriškumu garsėjanti dizainerė iš Venesuelos, 2018 metais ji pristatė paskutinę kolekciją ir savo vardo mados namų vairą perleido naujam kūrybos vadovui. C. Herrera yra tikra dama, kurios nepamatysite mūvinčios džinsus, dažniausiai ji segi platėjantį sijoną ir vilki klasikinius baltus marškinius arba puošiasi dailiomis suknelėmis, o aukštakulniai – būtina jos įvaizdžio detalė. Kad ir kur dizainerę užfiksuotų fotografai, ji visuomet nepriekaištingai pasidažiusi, idealiai sutvarkyta trumpų plaukų šukuosena ir pasitempusi.

 

Už parankės elegancija spinduliuojančią damą kartais lydi laidų vedėjas – sutuoktinis Reinaldo Herrera. Viešumoje jį pamatysite vilkintį tik klasikinius kostiumus, dažniausiai stilingu dvieiliu užsegimu, tamsiai mėlynus arba juodus. C. Herreros sutuoktinis garsėja ne tik skoningu įvaizdžiu, bet ir džentelmeniškumu, jis visuomet asistuoja damoms ir meiliai glaudžia mylimąją, su kuria kartu – jau 52 metus.

 

1587396580141289 vida press 30.29911051587396797188365 vida press 8.27596122 1
Carolina Herrera, Vida Press nuotr.
1587396752189126 vida press 8.29043749
Carolina ir Reinaldo Herrera, Vida Press nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame