Popkultūra

Aktorė Rebel Wilson džiaugiasi figūros pokyčiais: teliko atsikratyti 3 kg

Aktorė Rebel Wilson džiaugiasi atsikračiusi papildomų kilogramų ir beveik pasiekusi savo tikslą.
Reading time 1 minutes
@rebelwilson / Instagram nuotr.

Dar sausio mėnesį aktorė Rebel Wilson savo instagramo paskyroje paskelbė, kad 2020-ieji metai bus dedikuoti sveikam gyvenimo būdui. Savo pažadą ji išpildė ir jau daugiau nei pusę metų pamažu keičia savo gyvenimo būdą – renkasi aktyvų laisvalaikį, reguliariai sportuoja ir sustygavo mitybą. Akivaizdžiai sulieknėjusi aktorė socialiniuose tinkluose dalijasi per šį laikotarpį pasiektais rezultatais - iki numatyto tikslo jai teliko atsikratyti trijų papildomų kilogramų.


Prie vienos nuotraukų, kurią publikavo instagrame, aktorė rašė, kad pastaroji savaitė jai buvo labai darbinga. Kad viską suspėtų, tris dienas Rebel kėlėsi 6 valandą ryto ir ėjo pasitikti dienos į žygį, taip pat kasryt ji kelis kartus subėgiodavo 100 m sprintą. „Didžiuojuosi savimi ir labai džiaugiuosi, kad iki mano užsibrėžto svorio tikslo liko tik trys kilogramai!“, - savo paskyroje džiaugėsi aktrorė.

 

Rebel pastangos ir gyvenimo būdo pokyčiai tikrai atsipirko – ji atrodo puikiai, o kaip pati sako, dar niekada nesijautė taip gerai.

susiję straipsniai

Rekomenduojame