Popkultūra

Paryžiuje bus pristatyta pirmoji Rihannos mados namų „Fenty“ kolekcija

Ar gali būti, kad naujųjų Rihannos mados namų FENTY aksesuarų prototipus matėme dar prieš kelis mėnesius?
Reading time 1 minutes
© Kevin Mazur/Getty Images

Prabangos prekių gigantė LVHM, valdanti tokius prekių ženklus kaip Louis Vuitton, Dior, Celine, Givenchy ir Marc Jacobs, patvirtino bendradarbiaujanti su muzikos karaliene Rihanna ir steigianti jos mados namus Fenty. Pirmoji šių mados namų pre-a-porter kolekcija bus pristatyta Paryžiuje. Duodama interviu žiniasklaidai, Rihanna sakė itin besidžiaugianti galimybe plėtoti prabangos prekių sektoriaus mados namus, o ypač tuo, kad LVHM vadovas Bernardas Arnault leido atlikėjai neriboti fantazijų ir sukurti būtent tai, ko ši norinti.

 

Rihanna taps pirmąja moterimi, kuriančia originalų prekės ženklą su LVMH nuo pat pamatų, taip pat pirmąja tamsiaode, vadovaujančia LVMH priklausantiems mados namams. Fenty bus ir pirmieji originaliai sukurti LVMH mados namai po 1987 metais įsteigtų Christian Lacroix.

Savaitės pradžioje pažiro spėliojimų esą kai kuriuos Fenty produktus Rihanna jau tyliai spėjo pasauliui parodyti anksčiau. Dar žiemą Niujorke nufotografuota garsenybė akis slėpė po masyviais saulės akiniais, ant kurių kojelių puikavosi užrašas Fenty. Galbūt tai buvo vienas naujųjų kūrinių prototipų, mat žadama, kad pirmojoje kolekcijoje bus ir rūbų, ir avalynės, papuošalų bei saulės akinių.

 

Žiniasklaida skelbia, kad LVMH į naujuosius mados namus investavo apie 30 mln. dolerių, tuo tarpu Rihannos indėlis – tokios pat vertės skirtas darbas, laikas ir prekės ženklo populiarinimas. Šiuo metu Fenty instagramą, kuriame dar nėra paskelbta įrašų, seka jau per 63 tūkst. gerbėjų.

Tags

namai
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame