Popkultūra

Paaiškėjo Rihannos ir verslininko Hassano Jameelio skyrybų priežastis

Apie Rihannos ir H. Jameelio skyrybas pirmą kartą buvo pranešta praėjusią savaitę, tačiau apie tai, kodėl jiedu pasuko skirtingais keliais, niekas neužsiminė.
Reading time 1 minutes
Rihanna, Getty Images nuotr.

Dabar Rihannos ir Hassano Jameelio skyrybų priežastis jau aiškėja – esą daugiau nei trejus metus susitikinėjusiai porai pasidarė per sunku išlaikyti santykius per atstumą. Santykiai tarsi tapo konkurentu abiejų verslams ir veiklai. Rihanna – ne tik koncertinius turus rengianti dainininkė, bet ir kosmetikos ženklo „Fenty Beauty“, mados namų „Fenty“ bei apatinio trikotažo linijos „Savage X Fenty“ bendrasavininkė, o Hassanas Jameelis - Saudo Arabijos verslininkas, dirbantis ties septyniais skirtingais sektoriais, taip pat ir filantropas, dažnai dalyvaujantis įvairiuose projektuose. Pasak dainininkei artimo šaltinio, jų gyvenimo būdai yra labai skirtingi ir tapo itin sunku išlaikyti santykius“.

 

Rihanna žiniasklaidai yra užsiminusi, jog per pastaruosius porą metų ėmė suprasti, kad nebegali taip blaškytis tarp darbų ir poreikių, kad privalanti skirti laiko sau, nes emociškai tokia nuolatinė įtampa itin slegia. Pasak jos, jei esi nelaimingas, jokia veikla nesuteiks džiaugsmo, tiesiog reikia pristabdyti, susimąstyti, išgirsti savo poreikius ir imtis pokyčių – nevalia apsimetinėti prieš kitus, kad viskas gerai. 

 

Dabar Rihanna oficialiai yra vieniša, tačiau jau buvo pastebėta leidžianti laiką su savo buvusiais - Drake'u ir A$AP Rocky.

 

 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame