Popkultūra

Kaip atrodė garsenybės, dalyvavusios D.Fletcherio filmo „Rocketman“ premjeroje

Kanų kino festivalyje įvyko pasaulinė Dexterio Fletcherio filmo „Rocketman“ premjera, kurios vakarą suspindėjo ne viena garsenybė.
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Kino juosta „Rocketman“ pasakoja apie muzikinės karjeros pabaigą paskelbusios legendos Eltono Johno gyvenimą. Tai vienas labiausiai lauktų Kanų kino festivalio filmų.

 

„Reikia dar daug visko padaryti, paruošti „Rocketman“ gegužės 16 dieną Kanų kino festivalyje vyksiančiai pasaulinei premjerai. Neabejoju, kad dirbsime iki pat 15-tos dienos, o jau kitą dieną kryžiuosime pirštus ir tikėsimės, kad filmas pasauliui patiks. Ši juosta – nuostabus iššūkis, kuriam turėjau sutelkti visą savo dėmesį ir užtikrinti, kad laivas plauktų tiesiai. „Rocketman“ pasakojama labai įdomi ir jaudinanti istorija, sukelianti daugybę emocijų. Kurdamas filmą nori papasakoti istoriją, kurią suradai. Eltono gyvenimo istorija man pasirodė įkvepianti ir įtraukianti, tai ir siekiau perteikti“, – artėjant filmo premjerai sakė režisierius D. Fletcheris.

 

Pasak D. Fletcherio, pagrindinį vaidmenį atlikęs aktorius Taronas Egertonas – nuostabus aktorius, turintis milžinišką emocijų diapazoną ir neįtikėtinai perteikiantis jas ekrane.


Interviu su Dexteriu Fletcheriu skaitykite ČIA.

 

„Rocketman“ premjeroje dalyvavo galybė garsenybių: modeliai Sara Sampaio, Eva Herzigova, Isabeli Fontana, Bella Hadid, Izabel Goulart, aktorės Shailene Woodley, Eva Longoria, Priyanka Chopra, Julianne Moore, burleskos šokėja Dita Von Teese, taip pat filme vaidinantys aktoriai Taronas Egertonas, Richardas Maddenas, Bryce Dallas ir, be abejo, pats Eltonas Johnas su sutuoktiniu Davidu Furnishu.

 

Kviečiame pamatyti premjeros svečius:

Dainininkas Eltonas Johnas su vyru  Davidu Furnishu

Modelis Isabeli Fontana

Modelis Bella Hadid vilkėjo nuostabią mados namų DIOR aukštosios mados suknelę.

Išskirtines šios suknelės nuotraukas pamatysite ČIA.

Modelis Sara Sampaio

Aktorė Shailene Woodley

Modelis Izabel Goulart

Aktorė Priyanka Chopra

Aktorė Julianne Moore

Burleskos šokėja Dita Von Teese

Aktorė Eva Longoria

Supermodelis Eva Herzigova

Aktoriai Bryce Dallas, Richardas Maddenas, Taronas Egertonas ir režisierius Dexteris Fletcheris

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame