Popkultūra

Karališkosios šeimos darbuotojas areštuotas už vagystę Bekingemo rūmuose

Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai dirbantis Adamas Canto iš rūmų pavogė daiktų už maždaug 100 tūkst. svarų ir pardavė juos už gerokai žemesnę nei rinkos vertės kainą.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr.

2020 m. gruodžio mėnesį vienas iš karalienės Elizabeth II tarnų Adamas Canto pripažino vagystę. Iš Bekingemo rūmų jis pavogė daiktų, kurių bendra suma siekia apie 100 tūkst. svarų.

 

Tarp pavogtų laimikių buvo ir asmeninių šeimos narių daiktų, pavyzdžiui, princo Williamo ir Kate Middleton medaliai ir nuotraukos su autografais. A. Canto iš rūmų ngvelbė į pensiją išėjusiam karinio jūrų laivyno viceadmirolui serui Anthony Johnstone'ui-Burtui skirtą medalį, kurį „eBay“ pardavė už 350 svarų, o 2019 m. vykusio vastybinio pokylio, kuriame dalyvavo JAV prezidentas Donaldas Trumpas, pavogtas nuotraukas A. Canto pardavė už 1500 svarų. Buvęs tarnas pavogė prabangią sagę, dvi auksinių kišeninių laikrodžių grandinėles, riboto leidimo Bekingemo rūmų kišeninį laikrodį, sidabrinį „Tiffany & Co.“ rašiklį, šilkines pižamas, rankogalių sąsagas ir kelias dešimtis kitų įvairių daiktų. Iš viso „eBay“ buvo parduota 37 prekės, uždirbusios A. Canto 7741 svarą.


 

A. Canto – ne iš patyrusių vagių. Parduodamas daiktus „eBay“ jis registravosi savo vardu, nurodė savo tikrus kontaktinius duomenis ir elektroninio pašto adresą. Skaičiuojama, kad iš rūmų pavogtus daiktus tarnas pardavė už gerokai žemesnę nei rinkos vertės kainą. Už šią vagystę jis nuteistas kalėti 8 mėnesius.

susiję straipsniai

Rekomenduojame