Popkultūra

7 garsenybės, kurios nesinaudoja asmeninių stilistų paslaugomis

Šios garsenybės savo stiliumi puikiai pasirūpina pačios.
Reading time 3 minutes
Princas Harry ir Meghan Markle, Vida Press nuotr.

Per pastaruosius kelis dešimtmečius stilistai, rengdami įžymybes svarbiausioms progoms, pakeitė pramogų ir mados pasaulį. Išrinkti tinkamiausią raudonojo kilimo suknelę nėra lengva užduotis, tos vienintelės suknelės paieškos gali trukti gana ilgai, juk reikia ne tik ją surasti, įsitikinti, kad ši atitinka vakaro aprangos kodą, bet ir susitarti su mados namais, kad šie paskolintų, suorganizuoti primatavimus, surasti prie suknelės idealiai tinkančius aksesuarus, papuošalus, susitarti dėl bendro įvaizdžio su makiažo meistru ir plaukų stilistu... Tačiau kai kurios garsenybės viso to imasi pačios ir renginiams ruošiasi be stilistų pagalbos.

 

Štai 10 žinomų moterų, kurios nesinaudoja stilistų paslaugomis, tačiau atrodo nuostabiai:

1. Blake Lively

Aktorė Blake Lively - aistringa mados gerbėja, nuolat ieškanti būdų, kaip kūrybiškai išreikšti save. Ji ne kartą yra prisipažinusi, kad mieliau rengiasi pati, o ne samdydama stilistus.

 

2. Diane Kruger

Aktorė Driane Kruger yra viena stilingiausių Holivudo moterų, aprangą įvairioms ceremonijoms ji išsirenka pati ir dėl rūbo asmeniškai susisiekia su prekių ženklais, kad šie paskolintų.

 

3. Marion Cotillard

Prancūzų aktorė yra užmezgusi ne vienus artimus ryšius su prabangiais mados ženklais ir garsiais dizaineriais, todėl prireikus jų pagalbos, Marion kreipiasi tiesiai į mados namus ir kūrybos vadovus be jokių tarpininkaujančių stilistų.

 

4. Dita von Teese

 

Burleskos šokėja Dita von Teese garsėja elegantišku vintažinius stiliumi, ji visuomet vilki garsių mados namų kurtais apdarais, tačiau įvaizdžius Dita susidėlioja pati, nes niekas kitas nesugebėtų taip taikliai perteikti gražuolės aistros 5-ojo ir 6-ojo dešimtmečių laikotarpiui.

 

5. January Jones

Aktorė January Jones jau ne kartą spaudai yra prisipažinusi, kad nematanti prasmės mokėti už įvaizdžio kūrimo paslaugą, jei tai pasidaryti ji puikiausiai gali ir pati.

 

6. Erykah Badu

 

 

Erykah Badu išsiskiria savo unikaliu stiliumi, dainininkė teigia, kad jos kasdienis stilius nesiskiria nuo to, kurį demonstruoja renginių metu, todėl drabužius renkasi tik pati.

 

 

7. Meghan Markle

Meghan Markle stilius aptarinėjamas jau ne vienerius metus, visuomet pabrėžiama, kad ši gražuolė, ištekėjusi už princo Harry, sugebėjo pavyzdingai suderinti klasiką ir modernumą. Jos artimas draugas ir makiažo meistras Danielis Martinas atskleidė, kad Meghan kur kas mieliau renkasi drabužius be stilistų pagalbos.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame