Popkultūra

Ekstravagantiškoji Lupita Nyong'o - aktorė, užkariavusi mados pasaulį

Pastaruoju metu savo naują filmą populiarinanti aktorė Lupia Nyong'o nevengia drąsių įvaizdžio sprendimų, kurie aktorei pelnė vienos stilingiausių garsenybių titulą.
Reading time 3 minutes

Tamsiaodė Meksikoje gimusi aktorė Lupita Nyong'o jau ne pirmą kartą sublizga mados pasaulyje. Prieš penkerius metus ji sulaukė itin palankių mados kritikų atsiliepimų pasirodžiusi kasmetiniame Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto pokylyje „Met Gala“. Pokylio tema kvietė svečius prisiminti dizainerio Charleso Jameso kūrybą, garsėjusio elegantiškomis sudėtingų konstrukcijų vakarinėmis sukniomis. Nors tą kartą Lupitos pasirinkta trečiojo dešimtmečio stiliaus „Prada“ suknelė neatspindėjo legendinio kūrėjo braižo, daugelis aktorės įvaizdį gyrė. Iš žalių kristalų sunerta ir plunksnomis puošta suknutė be jokių abejonių atrodė efektingai.

Lupita Nyong'o 2014 m. „Met Gala“ vilki pagal užsakymą siūdintą „Prada“ suknelę, Vida Press nuotr.

Vėliau aktorė sulaukė mados žinovų ovacijų už dar ne kartą demonstruotus ryškius įvaizdžius. Juos pakerėjo žėrinti žalia „Halpern Studio“ suknelė filmo „Star Wars: The Last Jedi” premjeroje Losandžele. 2019 m. „Auksinių gaublių“ ceremonijoje vilkėta mėlyna „Calvin Klein“ suknelė, dekoruota tūkstančiais karoliukų, taip pat buvo išgirta. Tiesa, tąkart pro akis smalsuoliams nepraslydo prie prabangios suknelės avėti kelias dešimtis eurų kainuojantys „Aldo“ bateliai.

Dar vienas įspūdingas apdaras, irgi kurtas mados namų „Calvin Klein“, matytas 2015 m. „Oskaruose“. Ši perlais nusagstyta Lupitos suknelė buvo įkainota per 150 tūkst. eurų. Šįmet „Vanity Fair“ vakarėlyje, vykusiame po „Oskarų“ teikimo ceremonijos, L. Nyong'o pasipuošė kvapą gniaužiančia „Oscar de la Renta“ baltų plunksnų suknele, o plaukus padabino neįprastu sidabro gijų aksesuaru.

Drąsių stilistinių sprendimų būt dar daugiau: iš paprastų metalinių plaukų segtukų sudėliota karūna, vakarinė bordinių žvilgių žvynelių suknia ir pamėkliški akių lęšiai, prie pokylio apdarų derinamos pintų tribal stiliaus kaselių ar kuodų šukuosenos.

Pastaruoju metu L. Nypng'o žvilgsnius traukia elegantiškais kasdieniais apdarais, išsiskiriančiais ryškiomis spalvomis ir raštais. Klasikinį smėlio rusvumo paltą ji iškeičia į akinantį medaus geltonio ar sodrų raudoną, prie kurio derina violetinį sijoną ir šį spalvų duetą atkartojančius aukštakulnius. Tą patį raudoną paltą vilki ir su žėrinčiu rožiniu kombinezonu, įvaizdį paaštrindama geltonais akių lęšiais.

 

Jei vilki juodai, tai nuo galvos iki kojų, juoda viskas: paltas, megzstininis, saulės akiniai, rankinė, bateliai, net nagai. Renginyje pasirodo apsirengusi ne kokteilinę suknelę, o perregimą mados namų „Balmain“ lietpaltį, nusagstytą metaliniais spygliais. Ir tai dar tikrai ne pabaiga. L. Nyongo laukia ne vienas raudonojo kilimo renginys, o mūsų – ne vienas jos išraiškingas įvaizdis.

Tags

mada
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame