Popkultūra

„Tony“ apdovanojimų ceremonijoje – duoklė LGBT bendruomenei

Savaitgalį Niujorke įvyko 73-ioji kasmetinių „Tony“ apdovanojimų ceremonija, kurioje už pasiekimus teatre apdovanoti geriausi aktoriai.
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Savaitgalį Lietuvoje įvyko didžiausias LGBT bendruomenės renginys „Baltic Pride“, kuriame dalyvauja LGBT bei juos palaikantys asmenys iš Lietuvos, Baltijos šalių bei visos Europos, o JAV, Niujorke, buvo išdalinti „Tony“ apdovanojimai už aktorių pasiekimus teatro pasaulyje. Ir vieną, ir kitą vietas sujungė LGBT bendruomenės atributika, mat Niujorkas visą birželio mėnesį dedikavo LGBT renginiams.

 

„Tony“ apdovanojimų fotosienelę papuošė vaivorykštinė LGBT vėliava, sudėliota iš gėlių žiedų, ne viena garsenybė duoklę šiai bendruomenei atidavė pasipuošusi vėliavos spalvų aksesuarais. Vaivorykštinę delninę pasirinko amerikietiškojo „Vogue“ vyr. redaktorės Annos Wintour dukra Bee Shaffer Carrozzini, o aktorė Kristin Chenoweth avėjo vaivorykštės spalvų aukštakulnius. Aktorius ir dainininkas Billy Porteris, kaip įprastai, pademonstravo abejingų nepalikusį kostiumą – „Oskaruose“ vilkėjęs smokingą-suknelę, šį kartą pasidabino raudono satino kostiumu ilgu rausvo tiulio šleifu, avėjo gėlių žiedais siuvinėtus aukštakulnius.

 

Kviečiame pamatyti „Tony“ apdovanojimų svečius.

„Tony“ laimėtojų sąrašą rasite ČIA.

Modelis Emily Ratajkowski

Aktorė Rachel Brosnahan

Aktorė Lucy Liu

Aktorė Vanessa Hudgens

Aktorė Tina Fey 

Amerikietiškojo VOGUE vyr. redaktorė Anna Wintour su dukra Bee Shaffer

Aktorė Cynthia Erivo

Aktorė Sophia Ann Caruso

Aktorė Kristin Chenoweth 

Aktorius  Billy Porteris

Aktorė Marisa Tomei

Aktorė Sienna Miller

Aktorė Ali Stroker 

Aktorė Danai Gurira

Aktorė Regina King

Aktorė Judith Light

Aktorė Laura Linney

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame