Popkultūra

Rihanna, Madonna ar Celine Dion - kuri kiek uždirba ir kuri yra turtingiausia?

Šią savaitę pasirodė nauji muzikos pasaulio garsenybių turto reitingai.
Reading time 2 minutes
Instagram / @badgalriri, @celinedion, @madonna nuotr.

Amerikiečių leidybos ir žiniasklaidos bendrovė „Forbes“ paskelbė, kad dabartinis Rihannos turtas yra vertinamas 600 mln. dolerių. Rihanna (tikrasis vardas Robyn Rihanna Fenty) turi savo vardo apatinio trikotažo liniją, plėtoja ypač sėkmingą makiažo prekės ženklą „Fenty Beauty by Rihanna“, kurio pelnas praėjusiais metais siekė net 570 mln. JAV dolerių.

 

Neseniai atlikėja pristatė ir pirmąją savo naujų mados namų „Fenty“, įkurtų su prabangos prekių grupe LVMH, kolekciją. Prie šio verslo prisideda ir sėkminga pačios atlikėjos karjera – Rihannos dainos nuolat sukasi aukščiausiose pozicijose, ji yra gavusi daugybę „Grammy“, „Billboard“, „MTV“ ir kitų pasaulinių apdovanojimų. Todėl nenuostabu, kad visa ši veikla ir sunkus darbas dainininkei pelnė pirmąją vietą turtingiausių moterų muzikančių sąraše. Tiesa, šiek tiek ironiška, tačiau aukso kalnus Rihanna susikrovė vis dėlto ne iš muzikos, o būtent iš papildomų verslų.

 

Antroje turtingiausių pasaulio moterų muzikančių vietoje – dainininkė Madonna, kurios turtas įvertintas 570 mln. JAV dolerių. Trečioje atsidūrė Celine Dion (450 mln. dolerių), ketvirtoje – Beyonce (400 mln. dolerių). Tačiau 4-ąją Beyonce vietą atperka jos sutuoktinis Jay-Z, jis nušluostė nosis kitiems atlikėjams ir tapo pirmuoju reperiu milijardieriumi (jo turtas vertinamas daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių). Jay-Z turi „Uber“ ir prabangaus šampano „Armand de Brignac“ akcijų, daugiau nei prieš dešimtmetį savo mados ženklą „Rocawear“ jis pardavė už 204 mln. dolerių, o apie 120 mln. yra vertinama privati atlikėjo meno kolekcija ir nekilnojamas turtas.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame