Popkultūra

Lady Gaga kviečia į specialų internetu transliuojamą koncertą

Lady Gaga kartu su „Global Citizen“ ir Pasaulio sveikatos organizacija balandžio 18 d. surengs specialų koncertą „One World: Together at Home“.
Reading time 52 seconds

Vis daugiau garsenybių, aukodamos milijonines sumas, įsitraukia į kovą su koronaviruso pandemija. Šį kartą žvaigždžių pajėgas suvienija Lady Gaga, kartu su „Global Citizen“ ir Pasaulio sveikatos organizacija ji kviečia balandžio 18 d. stebėti koncertą „One World: Together at Home“ (liet. „Vienas pasaulis: namuose kartu“). Šiuo koncertu bus išreiškiama padėka su virusu kovojantiems gydytojams, renginys padės rinkti paramą specialiam fondui „COVID-19 Solidarity Response Fund“. Pati Lady Gaga kartu su partneriais šiam fondui jau padėjo surinkti 35 milijonus dolerių.

 

Koncerte, kurį ves Jimmy Fallonas, Jimmey Kimmelis ir Stephenas Colbertas, be Lady Gagos išvysite garsiausius muzikos pasaulio vardus, tokius kaip Eltonas Johnas, Billie Eilish, Lizzo, Paulas McCartney, Stevie Wonderis, Johnas Legendas, Alicia Keys, Samas Smithas, Jennifer Lopez ir kt. Visą dalyvaujančių garsenybių sąrašą pamatysite renginio plakate žemiau.

susiję straipsniai

Rekomenduojame