Renginiai

Operos solistė Asmik Grigorian – Edinburgo tarptautinio festivalio pažiba

Rugpjūčio 15–17 dienomis žymiausia Čaikovskio opera „Eugenijus Oneginas" atkeliauja į Edinburgo tarptautinį festivalį kartu su operos pasaulio numylėtine Asmik Grigorian.
Reading time 57 seconds
SHOT by Lukas nuotr.

2019 m. Asmik tapo geriausia metų operos soliste, o austrų muzikinio teatro apdovanojimai suteikė atlikėjai geriausio pagrindinio vaidmens titulą.

 

Operos solistė atidarė BBC Proms 2019 m. sezoną atlikusi soprano partiją Janačeko didingose „Glagolitinėse mišiose". Šįkart režisieriaus Barrie Kosky pastatytoje operoje „Eugenijus Oneginas" ji atliks Tatjanos vaidmenį.

 

Šio sezono „Eugenijus Oneginas" žymi vokiečių operos kompanijos „Komische Oper Berlin" sugrįžimą ir kartu pristato savo naująjį meno vadovą Ainārs Rubiķis. Latvių kilmės dirigentas į savo pirmą „Komische Oper Berlin" sezoną planuoja įtraukti tokias operas kaip „Miręs miestas", „Užburtoji fleita", „Meilė trims apelsinams" ir daugiau.

 

Įkurtas 1947 metais, tarptautinis Edinburgo festivalis trims savaitėms pristatys programą su labiausiai nusipelniusiais atlikėjais iš šokio, operos, muzikos ir teatro pasaulių. Pasirodymas įvyks Edinburgo Festival Theatre.

susiję straipsniai

Rekomenduojame