Renginiai

„Baltijos baleto teatro“ meistrai kviečia vaikus į išskirtinę vasaros dienos stovyklą

Režisierė ir choreografė Marija Simona Šimulynaitė šįkart ryžosi organizuoti vasaros stovyklą vaikams ir, kaip ji sako, auginti aktyvią, smalsią ir mylinčią šokį, jaunąją kartą.
Reading time 3 minutes

Režisierė ir choreografė Marija Simona Šimulynaitė aktyviai organizuojanti įvairius renginius, spektaklius bei iniciatyvas visoje Lietuvoje, dėl savo aistros baletui ir ugdymui, teatro vadovė šįkart ryžosi organizuoti vasaros stovyklą vaikams ir, kaip ji sako, auginti aktyvią, smalsią ir mylinčią šokį, jaunąją kartą. Kruopščiai dėliojant programą, didžiausias dėmesys buvo skiriamas tam, kad vaikas jaustųsi sudomintas, o profesionalūs pedagogai gebėtų rasti priėjimą prie kiekvieno stovyklautojo.

 

„Mūsų tikslas, kad pasibaigus stovyklai, vaikas išsivežtų iš jos kažką naujo, būtų sužinojęs ir išmokęs naujų dalykų. Dėliojame programą taip, kad dalyvis nepervargdamas būtų maksimaliai užimtas, o jo dienos praleistos stovykloje būtų skirtingos. Didelį dėmesį skyrėme atrinkdami pedagogus, kurie turi patirties dirbti su vaikais, puikiai geba adaptuoti informaciją ir žinias jiems“, – sako stovyklos organizatorė.

 

Vasaros dienos stovykla skirta 6-12 metų mokyklinukams, visapusiškai prisidės prie vaiko fizinės raidos tobulėjimo, lavins vaizduotę. Stovyklos metu vaikai bus mokomi įvairių šokio bei judesio stilių: baleto, šiuolaikinio šokio, kontaktinės improvizacijos, gimnastikos elementų, kovos menų pradmenų.

1557913342060749 agate zalite lv

Net 10 darbo dienų to vaikus mokys Lietuvos teatruose dirbantys ir nuostabius pasirodymus kuriantys „Baltijos baleto teatro“ solistai: Kristina Tarasevičiūtė, Martynas Čiučiulka, Evelina Fokina ir kiti. Stovykloje taip pat svečiuosis ir mokys įvairių šokių žingsnelių profesionalūs šokėjai iš užsienio: Agate Zalite (Latvija), Raminta Rudžionytė Jordan (Estija).

 

Be šokio užsiėmimų, vaikai išbandys save aktoriaus amplua, padedami profesionalaus aktoriaus ir šokėjo Martyno Vaidoto. Stovyklos programoje taip pat numatyti įvairūs kovos menų pradmenys, patrauklūs tiek berniukams, tiek mergaitėms.

1557913367156204 raminta rudzionyte jordan ee1557913373675017 marija simona
1557913361757683 marija simona

Vaikai ne tik fiziškai aktyviai leis laiką ir pramogaus gryname ore, dalis užsiėmimų vyks ir jaukioje „Baltijos baleto teatro“ studijoje, naujai įsikūrusioje Upės g. 5, šale prekybos centro CUP. Išskirtinėje erdvėje kurs trumpametražius video filmukus, išbandys šiuolaikiškiausias interaktyvias technologijas, pateiktas įvairių žaidimų formomis – 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, bei kt.

 

Retai stovyklos programose sutinkamas, specialiai vaikams adaptuotas modulis „Kūno kalba neverbalinis bendravimas“, pasak stovyklos organizatorės ir kuratorės M. S. Šimulynaitės, svarbus vaiko vystymuisi ir pasaulėžiūrai formuotis. Stovyklos partneriai „Mes rūšiuojam“ projekto atstovai skiepys rūšiavimo įpročius ir kels vaikų sąmoningumą būti atsakingiems gamtos mylėtojams.

1557913398163366 dsc 4024

Dešimt darbo dienų (išskyrus savaitgalius) truksianti stovykla vyks birželio 10-21 ir liepos 8-20 dienomis, nuo 9val. iki 17val. Vaikų ekskursijomis, maitinimu ir ugdymui reikalingomis priemonėmis pasirūpins stovyklos „Vasaros dienos vaikų stovykla: šokti, kurti, interaktyviai tobulėti" organizatoriai. Daugiau informacijos apie stovyklą – čia. Arba elektroniniu paštu: info@balticballet.com

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame