Renginiai

Į miestą grįžta paslaptingas „Casanova“ karnavalas

Tai kazanoviškai laisva ir bohemiškosios rapsodijos įkvėpta naktis, kai gali išlaisvinti save ir įsikūnyti į Freddie Mercury.
Reading time 2 minutes

Šioje kazanoviškoje naktyje išvysite išskirtinius atlikėjus, sutiksite stilingus ir madingus žmones. Paslaptingas Vilniaus miesto karnavalas, kuriame susiduria praeitis ir dabartis, spalio 31-ąją pakvies svečius į vieną spalvingiausių miesto erdvių - klubą „Pabo Latino“. Penktus metus iš eilės vykstantis Vilniaus miesto karnavalas „Casanova" sujungs disco muziką ir maskarado tradicijas.Karnavalo naktis, dedikuota legendinei grupei „Queen“, neišvengiama be daugybės atmosferą kuriančių autentiškų detalių, įspūdingų erotinių pasirodymų ir, žinoma, tik geriausių prekių ženklų. Trys scenos, karnavalo atlikėjai iš Portugalijos, Prancūzijos, Latvijos ir Lietuvos ir laikui nepavaldūs hitai, nuo Davido Bowie iki grupės ABBA.

1570531686968199  2019 10 07 at 18.35.28

Širdis suspurdės, viduje įsižiebs mįslinga šypsena įsigijus bilietą į prabangiausią rudens renginį. Be abejo, į karnavalą be kaukės įžengti draudžiama. Nebent jūs pasielgsite kaip britų dainininkė Skin - kartą į prestižinį Venecijos teatre vykusį pokylį ji atjojo ant balto žirgo. Tiesa, sklando gandai, kad šį kartą žirgus pakeis fetish klubų herojai, kuriuose mėgdavo lankytis pats Fredis Mercury. Kazanoviška tradicija sulaukti ypatingo slapto svečio apsilankymo bus išlaikyta...

 

„Bohemian Rhapsody“ - legendinis 6 minučių trukmės singlas, viena geriausių visų laikų dainų, sukurta 1975 m. albumui „A Night at the Opera". Iki šiol šis kūrinys išsiskiria iš kitų. Visų pirma dėl savo struktūros – tai ne vokalinė muzika, ne baladė, ne opera ir ne roko kūrinys. Tai viskas viename ir be įprastai dainoms būdingo priedainio.

 

Giacomo Casanova – garsus XVIII a. gyvenęs nuotykių ieškotojas ir rašytojas. Paslaptingos, elegantiškos, teatrališkos, odiniais drabužiais ir lateksu šiugždančios nakties herojus į vienintelę karnavalo naktį atvyksta, kad panaikintų visus tabu.

1570531788103742 2019 10 07 at 18.35.26

Drovumą lengva paslėpti po kauke – ji bus jūsų stilingosios nakties palydovė, padėsianti išsilaisvinti iš kasdienybės gniaužtų. Vaidinti, persikūnyti, žavėti, priblokšti, išgerti visą nakties saldybę – tokia nakties užduotis, kuriai kiekvienas pasiruošia per akimirką, vos tik pridengia akis domino.


Kokiomis savybėmis reikia pasižymėti, kad pelnytumėte legendinės „Casanova“ karnavalinės nakties apdovanojimą, sužinosite stebėdamas renginio informaciją feisbuke.

susiję straipsniai

Rekomenduojame