Renginiai

Šimtmečių tradicijos įkvėptas karnavalas „Casanova“ atvyksta į Palangą

Miesto karnavalas ,,Casanova’’ pasitiks paslaptingus svečius Palangoje.
Reading time 2 minutes
Organizatorių nuotr.

Kazanoviškai prabangi ir madinga naktis, kai gali išlaisvinti savąjį aš. Stilingi ir madingi žmonės. Paslaptingas miesto karnavalas kur susiduria praeitis ir dabartis. Visa tai bus galima patirti rugpjūčio 9 –11dienomis Palangos Vila Komoda. Čia pirmą kartą įvyks „Casanova“ karnavalas, įkvėptas šimtmečių tradicijos, apimsiantis visas viešbučio ir restorano bei parko erdves.

 

Karnavalo naktis neapsieis be daugybės atmosferą kuriančių autentiškų detalių, įspūdingų meninių pasirodymų ir, žinoma, geriausių prekės ženklų. Karnavalo atmosferą stiprins elegantiškas, jausmingas ir romantiškas dvelksmas.

 

Širdis suspurdės, viduje įsižiebs mįslinga šypsena įsigijus kvietimą į prabangiausią vasaros renginį. Be abejo į karnavalą be kaukės įžengti draudžiama. Nebent jūs pasielgsite kaip britų dainininkė „Skin“, kartą į prestižinį Venecijos teatre vykstantį pokylį atjojusi ant balto žirgo.

 

Giacomo Casanova – garsus XVIII a. gyvenęs nuotykių ieškotojas ir rašytojas – paslaptingos, elegantiškos, teatrališkos, šilkais ir plunksnomis šiugždančios nakties herojus į vienintelę karnavalo naktį atvyksta, kad panaikintų visus tabu.

 

Drovumą lengva paslėpti po kauke – ji bus jūsų stilingosios nakties palydovė, padėsianti išsilaisvinti iš kasdienybės gniaužtų. Vaidinti, persikūnyti, žavėti, priblokšti, išgerti visą nakties saldybę – tokia nakties užduotis, kuriai kiekvienas pasiruošia per akimirką – vos tik pridengia akis domino. Kokiomis savybėmis reikia pasižymėti, kad pelnyti legendinės „Casanova Ball“ karnavalinės nakties apdovanojimą? Reikia grožio? Intelekto? Žavesio? Visai ne. Jums užteks būti... Puolusiu angelu.

1564985330389075 156355605

Šį kartą karnavale pasirodys „Casanova“ siela – didžėjus ir išskirtinių pasirodymų bei ekstravagantiškų renginių organizatorius Audrius Kolesnikovas-Driule XL, taip pat svečiai iš užsienio: DEEPLOMACY, ALISHER SHERALI ir BARSEGHIAN.

1564985338861151 pp1564985338941522 ppo
1564985344997728 vila komoda 41564985376342482 cover evento

Palangoje vykisančio karnavalo tema - Hindi, aprangos kodas: White - Boho - Mask.

Daugiau informacijos ir bilietai - ČIA.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame