Renginiai

Garsenybės atsipalaidavo ant žolės surengtame vakarėlyje

Nuostabus oras, pikniko nuotaika ir puiki vakarėlio atmosfera – tokiais žodžiais garsenybės apibūdino ketvirtadienį surengtą vakarėlį ant žolės.
Reading time 4 minutes

Vakarėlio metu buvo pristatytos atsinaujinusio vilniečių pamilto mėsainių restorano „Drama burger“ koncepcija bei naujienos. Svečiai turėjo galimybę pirmieji įvertinti naują baro meniu – skirtingų skonių kokteilius su skardinėmis bei naujai suskambusį užkandžius.

 

Mėsainių mylėtojų vertinamas restoranas „Drama burger“ keičia pavadinimą ir dabar vadinsis „Drama urban burgers and bar“. Nuo šiol „Ogmios mieste“ įsikūrusiame restorane bus galima paskanauti pastrami kroketų, „slaiderių“, marinuotų gruzdintų agurkėlių, vištienos iešmelių „Satay“, naminių bulvių traškučių, keptos „sourdough“ duonos, užkandžių padėklus su įvairiais priedais.

 

Nuotaikingame vakarėlyje ant žolės dalyvavo Ieva ir Artūras Swan, Saugirdas Vaitulionis, Mantas Žmuidinavičius-Wizard, Viktorija Šaulytė su Joringiu Šatu, Sofio Gelašvili, Viktorija Jakučinskaitė bei jos vyras Vitalijus Jančenkovas, Rima Olberkytė-Stankus su vyru Žydrūnu, Vaidas Baumila su drauge, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su vyru Mantu, Tomas Legenzovas su širdies drauge Agne Kavaliauskaite, Simona Starkutė, Vaida Skaisgirė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Elena Puidokaitė-Atlanta, Jurijus Veklenko su drauge.

1591946511344214 foto 0041591946523400674 foto 010
1591946562099071 foto 0311591946586070878 foto 033

Ieva ir Artūras Swan, Viktorija Šaulytė su Joringiu Šatu, Simona Starkutė ir Vaida Skaisgirė

 

 

Renginyje kalbintas Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakojo, kad šis laikotarpis jam buvo sunkiausias gyvenime. Tris mėnesius verslininkas nekėlė kojos iš namų ir tik prieš savaitę laiko grįžo į biurą. Ir nors šis etapas pareikalavo daug streso, dabar R. Širvinskas-Makalius į viską žiūri su dar didesniu džiaugsmu ir užsidegimu. Žinomas vyras teigė supratęs, kad visai nesvarbu, kaip tau sekasi gyvenime – bet kurią akimirką jis gali pasikeisti.

 

„Karantiną griežtai praleidau namuose, virtuvės stalas virto darbo vieta. Po kelių mėnesių išėjus į miestą jaučiausi nejaukiai. Susitikimai su kitais žmonėmis man buvo šiek tiek pamirštas etapas. Dabar mano širdyje – jau vasariškos nuotaikos. Praėjusį savaitgalį su draugais buvome Rygoje. Pamačiau, kaip žmonės džiaugiasi ir puikiai leidžia laiką. Supratau, kad ir vėl galima mėgautis gyvenimu, rengti piknikus, vykti į gamtą, pasivaikščioti mieste ar susitikti su draugais“, – kalbėjo verslininkas.

1591946732561763 foto 039 1
1591946748139089 foto 0021591946763202180 foto 048 1
1591946769820910 foto 0551591946796939030 foto 015

Nuomonės formuotoja Ieva Swan teigė, kad šis vakarėlis po kelių mėnesių leidimo namuose jai kaip niekada džiaugsmingas. Moteris sakė, kad labai gera matyti daug žmonių, pasikalbėti, apsikabinti. Karantino metu su draugais tekdavo bendrauti pasitelkus išmaniąsias technologijas. „Prieš karantiną su vyru niekada nebuvome dažni kavinių svečiai. Tačiau pasiilgau eiti būtent į kavines. Labai smagu aplankyti naujas ar pamirštas vietas, atsigerti kavos, pasimėgauti puikiu oru“, – geros nuotaikos nestokojo vakarėlio viešnia.

 

Sveiką gyvenimo būdą ir sportą propaguojanti I. Swan neslėpė, kad per karantiną leido sau su vyru atsipalaiduoti, pasmaguriauti nesveikais patiekalais. Kai pastebėjo, kad keičiasi kūno formos, šeima garaže įsirengė sporto salę. Paklausus, koks būtų jos patarimas norint atsikratyti per karantiną sukauptų kilogramų, I. Swan juokėsi, kad vasarą tą daryti kur kas sunkiau nei žiemą.

„Visi esame pasiilgę susitikimų, grilio vakarėlių su draugais, išvykų prie jūros... Išvengti nesveiko maisto yra neįmanoma. Mano siūlymas būtų nevalgyti riebių padažų arba pakeiskite juos į alyvuogių aliejų. Venkite ir miltinių patiekalų, mėsą geriau valgykite su daržovėmis“, – patarė sveikos gyvensenos mylėtoja.

TV laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė pasakojo, kad šis vakarėlis – pirmasis po griežto karantino. Moteris džiaugėsi puikiu oru, nuostabia lokacija, gardžiu maistu ir ore tvyrojusia nuotaika. „Visame pasaulyje žmonės pasiilgo įprasto gyvenimo. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Įvertinsime, ką reiškia draugo apkabinimas, pokalbis su senu pažįstamu, skanus maistas restorane“, – kalbėjo V. Skaisgirė.

Karantino metu jos darbai televizijoje nenutrūko. Pirmosios savaitės Vaidai buvo poilsis, tarsi atostogos. Žinoma moteris išsimiegojo, džiaugėsi tuo, kad niekur nereikia skubėti. Po to viskas nusibodo, atsirado ilgesys net paprastam įprasto gyvenimo atspindžiui – kamščiams mieste. „Dabar į darbe laukiančius iššūkius ar ilgas filmavimo valandas žiūriu kiek kitaip. Per karantiną supratau, kad man gyvenime reikia ritmo ir tempo. Buvau pasiilgusi išėjimų į miestą, draugų ir šurmulio“, – šypsojosi renginio viešnia.

/

susiję straipsniai

Rekomenduojame