Renginiai

„Mados infekcijos“ ekspresas: kita stotelė – „Dūmų fabrikas“

„Mados infekcija“ atspari bet kokio plauko virusams – po visuotinio sustojimo festivalio planai tapo tik dar ambicingesni, o organizatoriai skelbia naują datą ir vietą.
Reading time 3 minutes

Karantino metu atrodė, kad treningai ir kaukės įsigalėjo amžiams, bet visuotinė pauzė tik pakurstė norą nuveikti dar daugiau. „Mada yra gyvenimas ir akivaizdu, kad bet kokie kutiūrai netenka prasmės, kai negali nei pats pasirodyti, nei į kitus pasižiūrėti. O dabar, vėl atsivėrus durims, norisi eiti pilna koja. Jei pokario metu haute couture atgimimas tapo natūraliu atsaku užsitęsusiam asketizmui, šiandien matome panašų pakilimą“, – sako festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė ir labiausiai džiaugiasi, kad nė vienas dizaineris iš programos nenubyrėjo. Praretėjus Europos renginių grafikui, jiems „Mados infekcija“ liko vieninteliu podiumu.

„Mados infekcija“ veža – viskas įskaičiuota

Net jei festivaliui būtų buvę paprasčiau šiemet pasėdėti ant atsarginių suolo, 2020-ųjų renginys įvyks spalio 16 ir 17 d. Dviejų dienų mados įspūdžius sustiprins specialus „Mados infekcijos ekspress“ traukinys, kuriuo žiūrovai iš Vilniaus geležinkelio stoties bus vežami į Naująją Vilnią ir atgal. Žadama, kad nuotykių ir pramogų nė viename vagone netrūks. „Retai sėdžiu keleivio vietoje, todėl galimybė į renginį važiuoti nesukant galvos dėl vairavimo, kilpinio eismo ar parkavimo, yra gan prašmatni prabanga. Visus žiūrovus pristatysime traukiniu nuo durų iki durų. Puošeivos, balnokit aukštakulnius ir dienos šviesos nemačiusius brangakmenius, visu kitu už jus bus pasirūpinta“, – intriguoja S. Straukaitė ir tikina, kad prie vagono stovės pirmoji.

 

1594654354566550 1

Ištikimiausi žiūrovai, pavasarį įsigiję bilietus į „Mados infekciją“, juos galės išsikeisti į naujus. Organizatoriai sako, kad vietų skaičius šiemet itin ribotas – jų bus dvigubai mažiau, o traukinys nelauks dvejojančių, todėl ragina greitai apsispręsti dėl spalio savaitgalio planų. Beje, dalyviai šiemet ant bilieto neras nurodytos vietos – kiekvienas žiūrovas kėdę rinksis pats, o po pertraukos galės keisti vietą ir žiūrėjimo tašką.

Kita stotelė – „Dūmų fabrikas“

„Mados infekcija“ kraustosi iš miesto centro – rudenį festivalis vyks Naujojoje Vilnioje įsikūrusiame „Dūmų fabrike“. Nuo XIX a. čia buvo gaminamos patentuotos vinys ir Paryžiaus pasaulinėje parodoje eksponuoti dalgiai, o šiemet čia įsikūrė modernus kraftinio alaus bravoras ir unikali „Dūmų fabriko“ erdvė. Buvusiame fabrike spalį vyks „Mados infekcijos“ invazija: dalgius pakeis kronšteinai, darbininkus – ilgakojės gražuolės. C‘est La Vie!

1594654399221122 41594654399214080 5
1594654402082702 71594654405569602 9

Šis rudens savaitgalis bus pelnytai vadinamas ilguoju mados savaitgaliu, nes pasibaigus „Mados infekcijai“, spalio 18 d. „Dūmų fabriko“ ceche podiumą perims konkurso „Injekcija“ finalininkai.

1594654440883437 8

susiję straipsniai

Rekomenduojame