Renginiai

Jau rytoj Vilnių sudrebins „Injekcijos“ finalas

„Injekcijos“ finalas: achtung – paskutinis instruktažas!!
Reading time 2 minutes
Nendrė Žilinskaitė nuotr.

Dėmesio, dėmesio! Traukinys, maršrutu „Injekcija 2019 į Mados infekciją 2020“, išvyksta lapkričio 16-ąją. Išvykimo vieta: Vilniaus geležinkelio stotis. Iš 17-os finalininkų išsvajotą kelialapį gaus tik keletas: kai kvotų nėra, pagrindinis atrankos argumentas – originalumas. Žiuri nariai įsitikino: jaunas kraujas verda, noras užkariauti pasaulį – begalinis! Pirmasis šlagbaumas – Vilniuje, kryptis – „Mados infekcijos“ podiumas.

 

Renginio lokaciją žino visi. Kokių mados perlų ir šou staigmenų tikėtis, nenumano niekas. Įkvėpimas – amžina migracija, tempas – stoties ritmu, formos – dryžuotos, balsas – JOS, klasikinis. Šlagbaumas – vartai nugalėtojams!

 

„Renginio formatas organiškai atkartos stoties, kaip pagrindinės miesto eismo arterijos, charakterį. Išnaudosime didingą erdvės mastelį, bet dėmesį sutelksime į detales. Visi elementai veiks kaip patirtys ir ženklai – matyti, girdėti, čiupinėti. Nors industrinė renginio vieta kol kas intriguoja labiausiai, svarbiausias turinys – dizainerių kolekcijos. Šiemet finalininkai kaip niekad stiprūs – galvosūkis komisijai, dozė mados žiūrovams garantuoti“, – sako konkurso sumanytoja ir vertinimo komisijos narė, dizainerė Sandra Straukaitė.

„Injekcijos“ atmintinė

Įprastomis aplinkybėmis stotis įpareigoja. Netinkama vieta vėluoti ar visai atsipalaiduoti, bet galimybė jaustis laisvai – privalumas. 5 punktų atmintinė keleiviams ir madai prijaučiantiems:

 

  • Apsinuoginti nebūtina – lapkričio mėnesį žmogus gražus ir su paltu. Drabužinė neveiks. Už be priežiūros paliktus paltus ir daiktus organizatoriai neatsako. Jei tikėsime sinoptikais, šeštadienį prognozuojama šilta diena be kritulių.

  • Kelionės metu bus galima atsigaivinti bare be taros. Šūkis – mes nekuriam šiukšlių – galioja visiems be išimties! Padėkite tuščią stiklą į vietą – Greta padėkos.

  • Aktuali informacija ir nuorodos bus pateikiamos garsiniais signalais. Klausykite atidžiai: moteris–robotas nesikartoja.

  • Prašome vadovautis nerašytomis asmens elgesio viešumoje taisyklėmis. Patruliuos ne tik mados policija.

  • Slaptažodis: He.rojus. Ar Lietuva tikrai mados dizainerių rojus?

susiję straipsniai

Rekomenduojame