Renginiai

M.A.M.A raudonojo kilimo stilius – nuo gundančių suknelių iki sportinės aprangos

Penktadienio vakaras Kaune – ypatingas. „Žalgirio“ arenoje rengiami 9-ieji M.A.M.A apdovanojimai, į laikinąją sostinę suplūdo žvaigždės iš visos Lietuvos. Laukiamiausia metų muzikos ceremonija svarbi ne tik dėl intrigos, kam atiteks prestižinės statulėlės, bet ir galimybės pademonstruoti išskirtinį įvaizdį.
Reading time 2 minutes
Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis, Saugirdas Vaitulionis

Muzikantai, atlikėjai, nominantai ir svarbūs svečiai žengia „Kia raudonuoju kilimu“, o jų kelią nušviečia stilingo ir galingo kelių žvėries – modelio „Stinger“ šviesos.

 

„Raudonojo kilimo“ transliacijos vedėjai – komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis ir projekto „Moterų pasaulyje“ iniciatorė Indrė Stonkuvienė. Saugirdas šventei atsisakė ekstravagantiškų aprangos idėjų – jis pasirinko elegantišką, klasikinį, juodą kostiumą. Tačiau Indrė mostelėjo iš peties – ji vilki „MAS 924“ sukurtą alyvinę fėjos suknelę.

Viena efektingiausių vakaro damų – asociacijos M.A.M.A pirmininko Martyno Tylos gyvenimo draugė Neringa Zeleniūtė. Jau tampa tradicija laukti, kuo ji puošis Raudonajam kilimui, nes puikios figūros moteris visuomet pademonstruoja gerą skonį ir originalų ansamblį. Jos įvaizdžiu ir šiemet rūpinosi patikimas duetas – Olga Filatova-Kontrimienė ir Aina Zinčiukaitė. Neringai jos sukūrė smaragdo spalvos suknelę, puoštą „Swarovski“ akmenimis.

Olga papuošė ir aktorę Ingą Jankauskaitę. Jai šie apdovanojimai kupini jaudulio: laukia Ingos dainos premjera.

Tarp atlikėjų – ir Giedrė Kilčiauskienė. M.A.M.A renginiui ją puošia gera bičiulis, dizaineris Robertas Kalinkinas. Šiuose apdovanojimuose Giedrė jau yra pasirodžiusi Roberto kurta reiveriška suknia iš plastiko. Šiemet R. Kalinkinas dainininkei pasiuvo suknelę iš vaivorykštės spalvų dirbtinio kailio.

Taip pat jis sukūrė įvaizdį savo žmonai Agnei, radijo ir televizijos žvaigždei Simonai Banditai bei influenceriui Nagliui Bierancui. „Naglį aprengėme nuo batų iki skrybėlės. Jo kostiumas – labai sudėtingas, nes tai yra netipinis audinys, sudėtingo rašto, modernus. Tai – rankų darbo kūrinys“, – pasakojo dizaineris.

Egidijus Rainys šį vakarą rūpinasi ceremonijos vedėjais – Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi bei jų asistentėmis – charizmatiškomis dvynėmis Dovile ir Živile Kurauskaitėmis.

Ekstravagantiškasis Saulius Prūsaitis ir vėl neliks nepastebėtas. Jo įvaizdžiu, kaip juokavo artistas, rūpinosi ir demonai, ir angelai.

Raudonuoju kilimu žengia ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir olimpiečiai, parolimpiečiai, čempionai, aktoriai, verslo pasaulio atstovai. Salėje prie stalelių įsitaisys ir M.A.M.A garbingiausius prizus – už gyvenimo nuopelnus – gavę grandai Algirdas Kaušpėdas, Teisutis Makačinas ir kiti.

/

Dariaus Kučio nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame