Renginiai

Podiumu žengsiančias mamas individualiai siūtomis suknelėmis papuoš dizainerė I.Kvedarienė

Rudenėjant Klaipėda mados gerbėjus kvies į renginį „Mama eina podiumu“, jam jau dabar ieškomos aktyvios mamos, kurių svajonė – žengti podiumu.
Reading time 2 minutes
Indrė Kvedarienė (dešinėje), asmeninio archyvo nuotr.

Dviejų vaikų mama ir renginio Klaipėdoje „Mama eina podiumu“ sumanytoja Karolina Petronienė sako, kad moterys dabar gali išpildyti svajonę žengti podiumu. „Kai tampi mama, neturi pamiršti savo svajonių. Gal svajojai žengti podiumu? Tapusios mamomis moterys dažnai visą save atiduoda šeimai, pamiršta save ir tai, apie ką svajojo ir ko norėjo. Pati esu dviejų vaikų mama, jaučiausi savęs nerealizavusi, kilo idėjos ir, pamaniau, kodėl gi jų neišpildžius. Norisi pakelti mamų dvasią, norą svajoti, tai puiki galimybė“, – pastebi K.Petronienė.

 

Šiam renginiui sukneles sukurs žinoma dizainerė Indrė Kvedarienė, drabužių derinius ant podiumo pasirodysiančioms mamoms paruoš ir galerijos, kur numatomas renginys, parduotuvės.

 

Jau dabar paskelbta mamų, norinčių žingsniuoti podiumu, atranka. Mamos, prisijungusios prie renginį organizuojančios viešosios įstaigos „Avietinis dangus“ Facebook paskyros, gali kelti savo nuotraukas, o organizatoriai į atranką pakvies atrinktas kandidates.

 

„Atranka pagal pateiktas nuotraukas vyks iki liepos 15 dienos. Kviečiame mamas iki 40 metų amžiaus, dydis nesvarbu, nes suknelės bus siuvamos individualiai, tad jei įsivaizduojate, kad turite būti liekna, taip nėra. Norėtume, kad būtų įvairių moterų“, – šypsosi organizatorė.

 

Liepos 22 dieną, 17 val. mamos bus pakviestos į atranką Klaipėdoje, prekybos centre „Herkaus Galerija“. Iš panorusių dalyvauti moterų po pasirodymo ant podiumo bus atrinkta 15 kandidačių.

 

Organizatoriai taip pat kviečia prisijungti grožio salonus, stilistus ir kitus, norinčius prisidėti prie renginio planavimo ir organizavimo.

 

Renginys „Mama eina podiumu“ vyks lapkričio 9 dieną.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame