Renginiai

Podiumu žingsniuosiančios mamos demonstruos žinomų dizainerių sukneles

Mados renginio „Mama eina podiumu“ žvaigždėmis taps modeliai-mamos, kurios ir žengs podiumu, demonstruodamos žinomų dizainerių sukneles.
Reading time 5 minutes

Renginyje bus galima išvysti ir Lietuvos garsenybes: žinomą modelį Solveigą Mykolaitytę, šokių trenerę Eglę Straleckaitę, aktorę Justę Zinkevičiūtę, sporto trenerę Rasą Vilkienę – šios moterys bus komisijos narėmis. Ant scenos matysime ir šilkinio balso atlikėją Ievą Zasimauskaitę, kuri publikai dovanas savo dainas.

 

„Šis projektas ne tik apie madą, šis projektas ir apie mamą. Ne profesionalūs modeliai, o mamos, norinčios atsiskleisti ir išpildyti savo svajonę, nors vienam vakarui žengti podiumu – ir bus šio renginio žvaigždės“, – taip renginį pristato jo sumanytoja klaipėdietė, renginių organizatorė, moters tobulėjimo namų „Avietinis dangus“ steigėja, dviejų vaikų mama Karolina Petronienė. Organizatorė tikisi, kad klaipėdiečiai ir miesto svečiai ateis į šį renginį, norėdami palaikyti mamas, siekiančias savo svajonių išsipildymo.

1571735086767701 4 solveiga mykolaityt 1571735008681437 5 ieva zasimauskait
Solveiga Mykolaitytė ir Ieva Zasimauskaitė

Vasaros pabaigoje skaitytojai rinko savo favorites, kurios dalyvaus lapkričio mėn. Klaipėdoje vyksiančiame renginyje „Mama eina podiumu“ ir demonstruos žinomų dizainerių sukneles. Skaitytojai išrinko penkiolika mamų, kurios ir žengs podiumu.

 

Renginyje dalyvausiančios moterys demonstruos žinomų dizainerių – Modestos Šukės ir Indrės Kvedarienės kurtus drabužius. Vakaro metu bus išrinktos trys dalyvės, kurioms labiausiai sekėsi žingsniuoti podiumu. Nugalėtojų laukia vertingi ir įsimintini prizai, tarkim, kelios dalyvės bus pakviestos demonstruoti dizainerės M. Šukės autorinę kolekciją.

1571735132737445 13a

Moterų pasirodymą ant scenos vertins komisija, sudaryta iš garsių Lietuvos moterų. Viena jų – Lietuvoje ir užsienyje garsus modelis S. Mykolaitytė. Pasak Solveigos, ji visada, kai tik būna Lietuvoje, stengiasi prisidėti savo dalyvavimu prie įdomių, išskirtinių renginių ir aktyvaus visuomeninio gyvenimo. „Manau, šis renginys padės sulaužyti tam tikrus podiumo mados standartus. Juk jame galės dalyvauti tik tos moterys, kurios turi vaikų“, – sako S. Mykolaitytė. Pasak žinomo modelio, įprasta manyti, kad pagal mados standartus, mama ir modelis neskamba kaip viena barikadų pusė. „Tačiau tai bus ne tik podiumas, ne tik mada ir gražios suknelės. Projekto pagrindinis tikslas – išpildyti moterų svajonę žengti podiumu, nepaisant įprastų standartų, taikomų modeliams. Atkreipti dėmesį į mamas, kurios dažnai pamiršta save ir pernelyg pasineria į buitį ir vaikus, užmiršdamos, jog jos yra vis dar ir moterys su savomis svajonėmis ir troškimais“, – teigia žinomas modelis.

Moterų pasirodymą ant podiumo vertins ir šokėja E. Straleckaitė. Pasak pačios Eglės, motinystė jos gyvenimą pakeitė neatpažįstamai. „Motinystė – tai kasdien vis naujos spalvos. Nėra jokios rutinos! Tai – tarsi mokslas be pabaigos: vis atrandi naujų tiesų ir neįkainojamų patirčių, leidžiančių kasdien vis ką nors nauja pažinti ir išmokti“, – įsitikinusi įvairių projektų dalyvė ir šokių trenerė. Pašnekovė neslepia, kad ji šiame renginyje dalyvaujanti dėl gražios renginio idėjos. Žinoma moteris sako, jog dažnai besilaukiančios mamos pasijunta lyg atstumtos, tarsi iškritusios iš visuomeninio gyvenimo. Gimus vaikeliui jos užsisuka namų, buities uždarame rate. „O juk gyvenimą motinystė tik puošia! Norint galima viską suspėti. Eikime į viešumą, parodykime savo talentus, dalinkimės savo džiaugsmu“, – mamytes ragina E. Straleckaitė.

„Sutikau dalyvauti projekte, nes noriu prisidėti prie jo autorės įgyvedinamos idėjos paskatinti moteris neužsisėdeti buityje, dalyvauti įvairiuose kūrybiniuose grožio ar meno renginiuose”, – kodėl sutiko dalyvauti šiame projekte sakė dizainerė M. Šukė.

 

Pati Modesta yra rengusi ne vieną grožio ar mados projektą, kuriuose taipogi modeliais būdavę moterys, jau turinčios vaiku. „Moterys-mamos jau turi gyvenimiškos patirties šeimoje, santykiuose, jos spinduliuoja moteriškumą scenoje, su jomis lengva dirbti, jos itin nuoširdžiai stengiasi”, – tokių modelių pranašumus vardijo dizainerė. Ji renginio metu atsirinks keletą dalyvių, kurios demonstruos jos naujausią kolekciją “Į šukes”, kuri bus rodoma Palangoje, labdaros renginio metu.

1571735280071997 14

Kaunietę dizainerę I. Kvedarienę sudomino projekto „Mama eina podiumu“ idėja, tai, kad drabužius demonstruos nestandartiniai modeliai. „Visų pirma visos mamos yra gražios. Su malonumu priėmiau organizatorių pasiūlymą sukurti drabužius skirtingų figūrų ir amžiaus moterims. Taip, tai – savotiškas iššūkis. Iššūkiai kūryboje ir gyvenime neleidžia liūdėti, – šypsodamasi sakė Indrė. Dizainerė itin vertina tai, kad modeliai-mamos pasitiki savimi, yra jau subrendusios asmenybės. „Jos – tikros šaunuolės! Puiku, kad atsirado daug tokių moterų, kurios panoro išbandyti savo jėgas ant podiumo, neprarado noro siekti savo svajonės. Gerbiu ir žaviuosi tokiomis moterimis“, – nuoširdžiai sakė I. Kvedarienė, ir pati puikiai suderinanti motinystę bei karjerą. Kaip pati sakė, šiuo metu gyvenanti bėgime, norinti visur suspėti, priimti kūrybinius iššūkius. „Moterims reikia gyventi, o ne užsidaryti tarp keturių sienų“, – sakė I. Kvedarienė, auginanti du sūnus.

1571735293043827 9 indr kvedaren
Dizainerė Indrė Kvedarienė

Renginį „Mama eina podiumu“ ves žodžio virtuozai Remigijus Žiogas ir Vilius Regalas. Programoje pasirodys Klaipėdos sporto centro „Viesulas” gimnastės, viena jų – televizijos projekto „Šokio revoliucija” dalyvė, o taip pat muzikinis duetas iš Klaipėdos „Light cover“, gros saksofonistas Jordanas Narkus. 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame