Renginiai

Kalėdinės dovanų mugės keliasi į virtualią erdvę

Reaguojant į dabartinę situaciją, kuomet smulkieji Lietuvos verslininkai, kūrėjai, amatininkai neturi galimybės pristatyti savo produkcijos ir dirbinių fizinėse mugėse, kilo idėja surengti virtualią „Kalėdinę dovanų idėjų mugę“.
Reading time 2 minutes

„Norime paskatinti visuomenę šiuo neramiu laikotarpiu palaikyti Lietuvos kūrėjus, smulkiuosius verslininkus ir rinktis žiemos šventėms būtent lietuviškas dovanas“, – teigia U. Barodicienė, virtualios erdvės„Kodaslt.lt“ įkūrėja. Karantino sąlygomis šis tinklaraštis suvienijo kūrėjus, amatininkus, tautodailininkus – nuo praėjusio savaitgalio čia pradėjo veikti virtuali kalėdinė dovanų idėjų mugė.

 

Šioje virtualioje erdvėje kalėdinė mugė vyks iki gruodžio 31 d. Jos metu savo kūrybos gaminius ir Lietuvoje sukurtus produktus pristatys per 80 prekės ženklų ir kūrėjų. 

1606255291296625 ra tuota iemos g l 11606255291437374 raudonas rintis sausainis 3

„Kodaslt.lt“ nevykdo tiesioginės komercinės veiklos, jis veikia kaip tarpininkas tarp kūrėjo, gamintojo ir pirkėjo. „Tai – patogi ir šiuolaikiška idėjų galerija. Apsilankę šioje virtualioje mugėje skaitytojai vienoje vietoje gali patogiai ir saugiai, neišeidami iš namų, rasti Lietuvoje sukurtas dovanas ir įsigyti jas iš patikusių gamintojų, vienu mygtuko spustelėjimu patekę į jų puslapius: elektronines parduotuves ar socialinius tinklus“, – teigia virtualios iniciatyvos sumanytoja Ugnė.

1606255304933885 9 kurybinis rinkinys pasidaryk pats

Visi dovanų pasiūlymai pirkėjų patogumui yra suskirstyti į aktualias kategorijas, tarkim, vaikams, vyrams, kalėdinės dekoracijos, valgomos dovanos ir pan. Nekomerciniame tinklaraštyje galima rasti dovanų visiems šeimos nariams: nuo pačių mažiausių iki senelių, bičiuliams, kolegoms; nuo smulkių neįpareigojančių dovanų (arbatų rinkinio ar kalėdinių meduolių dėžutės) iki prabangių juvelyrikos dirbinių, vienetinių menininkų darbų. 

1606255317999823 zgf11606255321451187 grybukai 1

Kaip vilnietei U. Barodicienei kilo mintis įsteigti virtualią erdvę, vienijančią Lietuvos prekės ženklus, gamintojus, kūrėjus ir lietuvišką produkciją vertinančius skaitytojus? Pasak veiklios moters, jos įkurto tinklaraščio išskirtinumas – abipusė nauda. Gamintojai turi galimybę pristatyti savo prekės ženklą ir asortimentą, skaitytojai – vienoje vietoje susipažinti su įvairiais kūrėjais, gauti išsamią informaciją ir džiaugtis išskirtiniais pasiūlymais .„Mūsų tikslas – garsinti lietuvių kūrėjus, suartinti juos su pirkėjais, taipogi įkvėpti pradedančius kūrėjus, skatinti Lietuvoje pagamintų prekių vartojimą“, – teigia veikli moteris.

susiję straipsniai

Rekomenduojame