Renginiai

Labdaringame pokylyje Londone elegancija suspindėjo A.Valentaitė ir M.Vžesniauskaitė

Modelis Asta Valentaitė ir olimpietė Modesta Vžesniauskaitė dalyvavo Londone vykusiame labdaros fondo „Caudwell Children" pokylyje, kuriame buvo surinkta 1,8 milijono eurų suma, skirta Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems vaikams su negalia ir jų šeimoms.
Reading time 57 seconds
Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė, Vida Press nuotr.

Į prabangų labdaros fondo „Caudwell Children" pokylį Londone susirinko Didžiosios Britanijos verslo ir pramogų pasaulio atstovai. Renginyje, kuriame dalyvavo 800 svečių, pasirodė ir pats fondo steigėjas britų milijardierius Johnas Caudwellas su gyvenimo drauge, olimpiete Modesta Vžesniauskaite. Taip pat pokylyje dalyvavo ir Londone gyvenanti stilistė bei modelis Asta Valentaitė.


 

„Johnas ir Modesta nuolat stengiasi, kad neįgalių vaikų kasdienybė būtų šiek tiek lengvesnė. Kasmetinis fondo organizuojamas pokylis Londone yra ne tik laukiamas įvykis, bet ir proga kiekvienam dalyviui prisidėti prie šios kilnios veiklos", – sakė Asta Valentaitė.


 

Pobūvio „Butterfly Ball" metu surinkta rekordinė 1,8 milijono eurų suma bus skirta Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems vaikams su negalia ir jų šeimoms.


 

Nuo veiklos pradžios 2000 metais, „Caudwell Children" fondas yra suteikęs pagalbą 45 tūkst. vaikų, o suteiktos pagalbos vertė siekia 48 mln. eurų.

Tags

valentaitė
lofficiel
pokylis
labdara
caudwell
milijardierius
chlodren
modelis
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame