Renginiai

Stiklo kvartalas kviečia į išskirtinę meno, mados ir maisto naktį

Stiklo kvartalas rengia #MMM naktį ir kviečia meno, mados bei maisto gurmanus išeiti į seniausio Vilniaus prekybinio kvartalo gatves – aplankyti miestą mieste.
Reading time 7 minutes

„Trečiadienis yra mažasis penktadienis. Išeikite po darbų į mūsų gatves pasivaikščioti ir iš naujo atraskite senamiestį: pradėkite nuo Rotušės ar nuo Dominikonų gatvės, apeikite parduotuves ir galerijas, paragaukite vaišių, apžiūrėkite parodas, pasikalbėkite su menininkais ir dizaineriais, pašokite su mumis, nusifotografuokite ir pavakarieniaukite mūsų kvartalo restoranuose. Čia rasite viską: nuo specialių mados, aksesuarų, juvelyrikos ir interjero puošybos pasiūlymų iki šios nakties kokteilių ir vakarienių. #MMM – menas, mada ir maistas jungia mūsų bendruomenę.“ – sako dizainerė Julija Janus, kurios vardo parduotuvė yra aktyvi Stiklo kvartalo kaimynystės dalyvė.

 

Stiklo kvartale įsikūrę kaimynai, dizaineriai, verslininkai, galerijų savininkai ir menininkai, restoranų šefai, barų šeimininkai, kirpėjai ir juvelyrai susirenka tam, kad rengtų bendras šventes, puoštų kvartalą, atgaivintų ir papasakotų jo istoriją.

 

Bendradarbystė prasidėjo prieš kelis mėnesius, kai keli aktyvūs, įsimylėję savo gatvę žmonės sukūrė uždarą grupę socialiniuose tinkluose, pradėjo kviesti ten kaimynus, keistis idėjomis, Stiklių, M. Antokolskio ir Gaono gatvių namų istoriniais duomenimis, dairytis gidų ir mokslininkų, kad sukurtų ekskursiją po kvartalą. Tada atėjo bendrų renginių idėjos ir ilgi vakarai svarstant kartu, kuo pradžiuginti miestiečius.

Stiklo kvartale rasite viską: nuo mados, juvelyrikos ir interjero puošybos iki kokteilių ir vakarienių.

Menas

„Terra Recognita“ pristatys menininko Sauliaus Vaitiekūno kūrybą. Erdvėje bus eksponuojami instaliacijų fragmentai, pristatoma gausi konceptualiosios juvelyrikos kolekcija.

 

Juvelyrikos mokykla – galerija „Vilnensis“ kviečia užsukti ir sudalyvauti išskirtiniame Ferahano juvelyrikos pristatyme, laukia individualios juvelyro konsultacijos ir nuolaidps.

 

Vitražo Manufaktūra kviečia aplankyti Igor Frolov personalinę stiklo skulptūrų parodą „On the Different Side“.

 

VDA tekstilės galerija „Artifex“ pristatys naują renginį – Iš pirmų lūpų. Renginio metu parodų lankytojai turės galimybę iš pačių autorių išgirsti kūrinių atsiradimo istorijas, iš arčiau susipažinti su dažniausiai nematoma meninio proceso „virtuve“. Sužinosite daugiau nei savarankiškai apžiūrėję šiuolaikinio meno parodą, nes Jus lydės ir perskaityti kūrinių prasmes padės patys geriausi gidai – juos sukūrę menininkai.

Mada

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ pristatys 2018-2019 m. juvelyrikos mados tendencijas ir skambant gyvai muzikai vaišins unikaliais desertais. Tik šio renginio metu visiems papuošalams bus taikomos ypatingos nuolaidos.

 

„Lily“ papuošalai taip pat taikys nuolaidas, visus perkančius džiugins smulkiomis dovanėlėmis ir visus užsukusius vaišins skanėstais.

 

„Elementai“ tik šį vakarą vaišins naminiu obuolių pyragu, pasakos Lietuvos šiuolaikines ir išskirtines keramikos istorijas, pristatys šaltajam sezonui skirtą tekstilės kolekciją.

 

„Linen Tales“ kvies susipažinti su rudens spalvų palete ir stalo dengimo idėjomis, pasivaišinti cinamonu kvepiančiu obuolių pyragu, o drabužių kolekcijai taikys nuolaidas.

 

„Barzdaskučiai“ su išankstinėmis registracijomis visą dieną priims vyrus tvarkyti barzdą ir plaukus, o apsilankiusieji su naujuoju įvaizdžiu galės įsiamžinti Stiklo kvartalo fone. Vakarop barzdaskučių meistras praves trumpą seminarą apie barzdaskučių amatą, barzdos auginimą, patars, kokius produktus geriau naudoti, kaip prižiūrėti barzdą. Moterims, užsukusioms į „Barzdaskučių“ saloną ir nurinčioms padovanoti vyrams kosmetikos, bus taikoma speciali nuolaida.

 

„Šapokliak“ kviečia prisijaukinti rudenį ir mėgautis gyvenimu bet kokiu oru! Atrasti malonius, jaukius, stilingus rankų darbo aksesuarus, kepures ir pirštines, kurios paryškintų Jūsų stilių ir leistų džiaugtis ramybe po aktyvios vasaros.

 

„My Minds“ mados stotelėje Lietuvos dizainerės ir kūrėjos pristatys šaltajam metų sezonui kurtas penkias naujausias aksesuarų, batų ir rankinių kolekcijas. Vakare Jums tinkamiausią stiliaus detalę padės rasti išskirtinių papuošalų kūrėjos – INNI, Jullibee ir rankinių bei batų mados ekspertė Agnes Krasauskas.

 

„Dom Bow Ties“ vyriškų aksesuarų namai kviečia į patarimų vakarą moteris: kaip įkvėpti savo antrąją pusę bent kiek pasipuošti? Kaip suderinti aksesuarus tarpusavyje? Galbūt priešingai, visai neverta to daryti? Patirtimi dalinsis peteliškių namų komanda ir svečiai.

 

Mados ženklas „Julia Janus“ kviečia sumedžioti vienetinius ypatingus pasiūlymus sample sale. Taip pat bus taikoma nuolaida naujai rudens-žiemos kolekcijai, kviečiama pasimėgauti vaišėmis ir mados fotosesijomis.

 

„Aromatų sodas“ pasitiks su prabangių nišinių kvepalų pristatymu ir galimybe įsigyti pasirinkto aromato 10 ml mėginį, nauja „Sandra Ferrone“ moteriškų drabužių rudens-žiemos kolekcija bei vaišėmis.

 

„Taškuota suknelė“ pristatys naujų paltų ir striukių kolekciją.

 

„Pudrinė“ kviečia čiupti draugę, mamą, sesę į parankę pašėlti Stiklių kvartale, kad likusi savaitė būtų tik pozityvi ir pasimatuoti rudens-žiemos naujienas, sudalyvauti loterijoje, kurios metu galėsite laimėti „Pudrinės“ kurtą suknelę.

 

„Madress“ kvies sudalyvauti loterijoje, kurios prizas – 50 Eur vertės „Madress Boutique“ dovanų kuponas. Taip pat visą dieną bus taikoma nuolaida itališkoms natūralios odos rankinėms! Klientų laukia ir vaišės.

Maistas

„Amatininkų“ užeiga nuo nuo popietės taikys nuolaidą žemaičių blynams, pasakius slaptažodį stiklo kvartalas (blynų kiekis ribotas).

 

„Who hit John“ – vienas mažiausių apimtimi, bet didžiausių širdim miesto barų. #MMM naktį jis pasiūlys naują partiją DIY baro maikonų ir pinų, kurie, kaip žinoma, išgraibstomi pernakt. Laukia linksmybės bei nuotykiai užsibuvusiems kvartale ilgėliau.

 

„Leičiai“ vaišins tinginio alumi ir tinginio pyragu, kurie bus pagaminti būtent #MMM nakčiai.

 

„Bookafe“ kvies sušilti ir trumpam pailsinti kojas. Prie kavos ar arbatos puodelių vaišins ką tik iš krosnies ištrauktais kruasanais, o kelionę tęsiantiems toliau, į rankas įduos karšto nealkoholinio vyno, kad šildytų iki kito taško.

 

„Lokys“ – seniausias Vilniaus restoranas kviečia pasisaldinti gyvenimą tradicija. Kiekvienam ragaujančiam žvėrienos patiekalą išskirtinis pasiūlymas: juodos duonos gardumynas ir dilgėlų arbata už simbolinę kainą.

 

„Dream Bar“ – elegancija alsuojanti vieta, šalia viešbučio „Relais&Chateaux Stikliai“, kurios specialus meniu – it mažas stebuklas šventei užbaigti.

 

„Markus ir Ko“ nuo vakaro rengia laimės valandas. Nepraleiskite!

susiję straipsniai

Rekomenduojame