Renginiai

Vilniuje pristatyta nauja „Max Mara“ kolekcija ir išskirtinė parduotuvė

Naujos parduotuvės proga „Max Mara“ pakvietė svečius į vakarą „Teddymania“, kurio ašimi tapo ikoniškas „Teddy Bear“ paltas.
Reading time 1 minutes

Mados namų parduotuvė „Max Mara“ atidaryta naujose ir išskirtinėse, beveik 300 kv. m., erdvėse Didžiosios ir Savičiaus gatvių sankirtoje, taip sustiprinta Vilniaus senamiestyje veikiančią prabangos parduotuvių zona.

 

Nauja šios parduotuvės koncepcija yra tikras itališkos istorijos ir šiuolaikiškumo derinys. Ypatingai apdoroto vario sienos subtiliai papildo elegantišką parduotuvės interjerą, kuriame gausu „Max Mara“ parduotuvėms būdingų detalių. Natūralus akmuo, metaliniai paviršiai, ąžuolas bei raižyta geležis interjere nepriekaištingai dera su poliruotu metalu, variu, pilku marmuru ir natūralaus medžio baldais. Jaukią atmosferą kuria šilta spalvų paletė, kuri kartu su elegantišku dizainu ir rafinuotomis detalėmis įkūnija pagrindines šio prekės ženklo tradicijas ir vertybes.

 

Nauja „Max Mara“ parduotuvė Vilniuje

Naujos parduotuvės proga pakvietė į vakarą „Teddymania“, kurio ašimi tapo ikoniškas „Teddy Bear“ paltas. Jį mados namų archyve atrado ir 2013-ųjų rudens kolekcijoje iš naujo pristatė dizaineris Janas Grifitsas (Ian Griffiths). „Max Mara“ parduotuvėje pristatomos visos pagrindinės prekės ženklo linijos: „Max Mara“, „Sportmax“, “S Max Mara“ bei „Weekend Max Mara“.

Renginio akimirkos ir „Max Mara“ kolekcijos pristatymas - fotogalerijoje:

/

Nuotraukos - iš organizatorių archyvo

susiję straipsniai

Rekomenduojame