Video

„L'Officiel Lithuania“ naujojo numerio pristatymo vakaras

Neabejingiems madai, stiliui ir tiesiog nekasdieniškai kasdienybei pristatytas atsinaujinęs žurnalas „L’Offciel Lithuania“.
Reading time 2 minutes

Gilias tradicijas turinčio žurnalo vyriausiąja redaktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė sako, kad darbas su tarptautiniu prekės ženklu – didelis iššūkis: „Visą gyvenimą mada buvo šalia, o dabar labai smagu dirbti su ja tiesiogiai.“

 

Žurnalo pristatymo vakarėlis įvyko ką tik duris atvėrusiame sostinės klube „Madu“, alsuojančiame Afrikos dvasia. Įspūdinga džiunglių augalija klubo erdves dekoravo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. 

 

Renginyje pristatyta naujausia ir specialiai žurnalo „L’Officiel Lithuania“ vakarui iš užsienio atvežta optikos salonų „Fielmann“ vardinių akinių kolekcija. Vakaro svečiai matavosi „Versace“, „Dolce & Gabbana“, „Prada“, „Miu Miu“, „Giorgio Armani“ ir „Ray-Ban“ 2018 m. rudens kolekcijų akinius.

 

Gurmaniškomis šventės vaišėmis pasirūpino Austrės.lt, vaišinę svečius šviežiomis austrėmis, o sveikatinančius grožio kokteilius „TriCollagen“ ir „Micro Hyaluron“, praturtintus kolagenu ir hialuronu, dalijo papildai „FenoQ“.

 

Rengnio svečius linksmino didžėjus ir ekstravagantiškų renginių organizatorius Audrius Kolesnikovas-DRIULE XL, ypatingą atmosferą sukūrė interjero aksesuarų ir kvapų namai „Krispo“.

Naujo „L'Officiel Lithuania“ numerio pristatymo vakaras

susiję straipsniai

Rekomenduojame