Vyrai

Aksesuarai, apie kuriuos galvoja vyrai

„Freywille“ juvelyrikos salone vyriškų aksesuarų kolekcija sudaro tik nedidelę visų ženklo gaminių dalį. Šios kompanijos vadovas dr. Friedrichas Wille atskleidžia: vyrų aksesuarai ir tekstilės gaminiai – vos ketvirtadalis kompanijos parduodamų prekių.
Reading time 3 minutes

Nusprendęs kurti vyrams, dr. Friedrichas Wille žinojo – tai nebus masinės gamybos produktai. Būtent dėl to salono vitrinose puikuojasi tik būtiniausi, kiekvieno vyro stilių paryškinantys ir malonumą jam suteikiantys aksesuarai.

 

Suvokę, kad vyrų noras gerai atrodyti tapo globaliu reiškiniu, dr. F. Wille, jo žmona Simone Grünberger-Wille ir nedidelė menininkų komanda kuria vyrų linijai prabangias, elegantiškam stiliui tinkamas detales: aukščiausios kokybės šilko kaklaraiščius, aukso sąsagas, o mėgstantiems rašyti ranka – riboto kiekio stilingus rašiklius. Pastariesiems, beje, silpnybę jaučia ir pats dr. F. Wille: „Freywille rašiklis – nedidelė detalė, bet stiprus asmeninis pareiškimas. Turiu jų ne vieną ir negalėčiau pasakyti, kuris geresnis“, – atvirauja pašnekovas.

„Freywille“ juvelyrikos salono vadovas dr. Friedrichas Wille

Ne paslaptis, jog Freywille aksesuarais, pavyzdžiui, klasikinėmis stačiakampio ir apskritimo formos sąsagomis, susižavima dėl unikalios emalio deginimo technikos. Ji buvo tobulinama penkiasdešimt metų ir šiandien naudojama kuriant visus kompanijos dirbinius. Tai gamybos būdas, kurio metu 24 karatų aukso dulkės sulydomos su emaliu. Rezultatas leidžia gėrėtis itin ryškiomis spalvomis ir prabangiu aukso spindėjimu. Degintas emalis puošia originalias odinių vyriškų diržų sagtis, sąsagų paviršių ir rašiklių motyvus.

Dar vienas vyrų pamėgtas Freywille išskirtinumas – aukščiausios kokybės šilkas, audžiamas Italijoje. Sodrios audinio spalvos ir abstraktūs arba konkrečius simbolius įkūnijantys raštai vieniems kaklaraiščiams suteikia istorinės paslapties, o kitus paverčia moderniais šių dienų kūriniais.

Visus Freywille papuošalus, aksesuarus ir tekstilės gaminius įkvepia menas, istorija, įvairių tautų kultūros. Dažnai juvelyrai ir dizaineriai atiduoda pagarbą legendinių menininkų darbams. Tai argumentas, kodėl būtent menu besidomintis vyras šiame austrų pasaulėlyje jausis savas ir pamalonintas. Kurdami kolekcijas Freywille meistrai rėmiasi Gustavo Klimto, Friedensreicho Hundertwasserio, Claude’o Monet ir Alphonse’o Muchos darbais. Iki šiol juvelyrų ir dizainerių komandai vadovaujanti S. Grünberger- Wille rūpinasi, kad naujai kuriami dirbiniai išlaikytų vientisumą, per daugelį metų kompanijos išgrynintą menišką braižą.

Visus „Freywille“ papuošalus, aksesuarus ir tekstilės gaminius įkvepia menas, istorija, įvairių tautų kultūros.

Suprasdamas, kaip malonu vyrams papildyti savo įvaizdį vienetinėmis rankų darbo detalėmis, dr. F. Wille nuosekliai stiprina kompanijos kūrybinį pajėgumą, ieško vis naujų idėjų. Taip gimsta skoningi Freywille dirbinių ornamentai ir subtilios formos. Vadovo akis nuolat peržiūri ir tekstilę. Pastarąją austras nepaliaudamas tobulina dar švelnesniais šilko pojūčiais ir subtiliais spalvų niuansais. Šiandienius atradimus, kaip ir praeities laimėjimus, dr. F. Wille skiria klasika besižavinčiam rafinuoto skonio vyrui, mokančiam ištrūkti iš rutinos ir retsykiais mėgstančiam paragauti išskirtinės gyvenimo kokybės.

„Freywille“ archyvo nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame