Vyrai

Pristatyta ilgai laukta „Celine“ kolekcija vyrams

Tai pirmoji kolekcija, kurią mados namų „Celine“ dizaineris Hedi Slimane'as sukūrė specialiai vyrams.
Reading time 1 minutes

Prieš metus mados namai „Celine“ pranešė apie esminius prekės ženklo pokyčius: kūrybos vairą perima buvęs „Saint Laurent“ dizaineris Hedi Slimane'as, o 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje bus pristatyti modeliai ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau neilgai trukus „Celine“ nusprendė prisijungti ir prie vyrų mados savaitės – sausio 20 d. pristatė debiutinę kolekciją, skirtą tik vyrams.
 

Naujojoje 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcijoje vyrams Hedi Slimane'as tęsė pamėgtą 8-ojo dešimtmečio stiliaus ir roko žvaigždžių temą. Didžiąją dalį pristatytų modelių sudarė griežti kostiumai, papuošti siaurais kaklaraiščiais, ir elegantiški struktūriškų siluetų paltai (vyravo ilgesni – siekiantys kelius ar žemiau jų). Tamsių spalvų kolekciją Hedi praskaidrino raudonais languotais šalikais, gyvūnų kailio raštais, gelsvais ir chaki tonais. Vienas ekstravagantiškiausių pristatymo rūbų – geltonas paltas, margintas juodais zebrų dryžiais.

 

H. Slimane'as ir toliau vyrams siūlo odinius rūbus, nuo rokerių stiliaus striukių, klasikinių švarkų, lietpalčių iki itin siaurų kelnių. Nors Hedi kūryba atpažįstama iš siaurintų siluetų, šį kartą netrūko laisvesnio kirpimo kelnių aukštintu liemeniu. Kone visų modelių akis pridengė it smala juodi aviatorių stiliaus ir siauri saulės akiniai, o akcentine kolekcijos detale tapo baltos kojinės, derintos prie juodų monk stiliaus batų ir įsispiriamų loaferių.

 

Mados namų CELINE archyvo nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame